ولادت امام موسی کاظم (ع)
1391/08/07 11:27:07
سرویس سیاسی
منصوری‌آرانی با تاکید بر پیشرفت هواپیما‌های بدون سرنشین ایرانی:

پیشرفت نظامی- دفاعی ایران هیمنه قدرت‌های بزرگ را شکست

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه پهپاد‌ها و هواپیما‌های بدون سرنشین جمهوری اسلامی ایران فوق تکنولوژی روز دنیا است، گفت: دانشمندان ایرانی با تخصص، خلاقیت و مهندسی معکوس، پیشرفت فناوری و تکنولوژیک دفاعی و تسلیحاتی را برای ایران رقم زدند که حیرت جهانیان را برانگیخت.
پیشرفت نظامی- دفاعی ایران هیمنه قدرت‌های بزرگ را شکست عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه پهپاد‌ها و هواپیما‌های بدون سرنشین جمهوری اسلامی ایران فوق تکنولوژی روز دنیا است، گفت: دانشمندان ایرانی با تخصص، خلاقیت و مهندسی معکوس، پیشرفت فناوری و تکنولوژیک دفاعی و تسلیحاتی را برای ایران رقم زدند که حیرت جهانیان را برانگیخت. https://cdn.icana.ir/d/019/25981.jpg پیشرفت,نظامی-,دفاعی,ایران,هیمنه,قدرت‌های,بزرگ,را,شکست Icana

عباسعلی منصوری‌آرانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر پیشرفت‌های تسلیحات نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران، به فرمایشات امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه دوران جنگ تحمیلی برای ما به مثابه دانشگاه و نعمتی بزرگ بود، اشاره کرد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری دوران 8 سال جنگ تحمیلی که در آن استقلال و خود‌کفایی نظامی و تسلیحاتی را برای ملت ایران به ارمغان آورد، یادآور شد:‌ در دوران هشت ساله دفاع مقدس بذر‌های دانش و پیشرفت نظامی و دفاعی کشور ریخته شد و سپس دانشمندان و جوانان دانشگاهی با تخصص، خلاقیت و مهندسی معکوس، پیشرفت فناوری و تکنولوژیک دفاعی و تسلیحاتی را برای ایران رقم زدند که حیرت جهانیان را برانگیخت.

منصوری‌آرانی، با بیان اینکه نباید قدرت‌ نظامی و توان را‌داری کشور‌های جهان و به ویژه دشمنان ملت ایران را نادیده گرفت، افزود: اما پهپاد‌ها و هواپیما‌های بدون سرنشین جمهوری اسلامی ایران، فوق تکنولوژی است و فراتر از توان نظامی قدرت‌های بزرگ است به طوری که پرواز پهپاد ایرانی ایوب که بر آسمان رژیم صهیونیستی‌به پرواز درآمد، قدرت پوشالی این رژیم اشغالگر و قدرت‌های سلطه‌گر را شکست.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون ده‌ها ماهواره در فراز آسمان ایران اقدامات اطلاعاتی انجام می‌دهد و طبیعی است که جمهوری اسلامی ایران با پیشرفت و توان بالای نظامی و اطلاعاتی برای دفاع از خود و نمایش اقتدار تسلیحاتی و پدافندی کشور، به ساخت و تولید این نوع هواپیماهای بدون سرنشین مبادرت کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، با بیان اینکه دانشمندان و متخصصان جوان ایران با پیشرفت‌ها و الزامات روز دنیا همسو و همراه هستند، تصریح کرد:‌ این فناوری‌ها و پیشرفت‌های نظامی ایران که توان دفاعی و بازدارنگی نظامی کشور و توان مقابله با تهدید‌های ضد ایرانی را قوت می‌بخشد، نشانه آشکار خلاقیت، کارآمدی و روز‌آمد بودن نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران است.

گفتنی است:سردار وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح‌خبر داد که ایران در حال حاضر هواپیماهای بدون سر‌نشینی را با تکنولوژی و فناوری بسیار پیشرفته تر از پهپادی در اختیار دارد که اخیرا از سوی نیروهای حزب‌الله بر آسمان رژیم‌صهیونیستی به پرواز درآمده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet