هدر موبایل
1391/08/07 13:51:41
سرویس فرهنگی
طاهری با انتقاد ازتوهین به اهل بیت (ع ) در فیلم موهن عبده موته:

تولیدکنندگان فیلم‌های موهن به جنگ موج اسلام گرایی در جهان رفته اند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: تولیدکنندگان فیلم‌های موهن به جنگ موج اسلام گرایی در جهان رفته اند، ازهمین رو باید فیلمساز های ما نقاط مشترک مذاهب شیعه و سنی دین اسلام رابه تصویر بکشند تا از تفرقه بین مسلمانان جلوگیری شود.
تولیدکنندگان فیلم‌های موهن به جنگ موج اسلام گرایی در جهان رفته اند عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، گفت: تولیدکنندگان فیلم‌های موهن به جنگ موج اسلام گرایی در جهان رفته اند، ازهمین رو باید فیلمساز های ما نقاط مشترک مذاهب شیعه و سنی دین اسلام رابه تصویر بکشند تا از تفرقه بین مسلمانان جلوگیری شود. https://cdn.icana.ir/d/019/1815.jpg تولیدکنندگان,فیلم‌های,موهن,به,جنگ,موج,اسلام,گرایی,در,جهان,رفته,اند Icana

سید علی طاهری در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، افزود:اهانت به پیامبراسلام (ص) و اهل بیت (ع) از راه فیلم و کاریکاتور، به یکی از دستاویزهای نخ نما و تکراری غربیها درسال‌های اخیر تبدیل شده است واز همین رو باید جهان اسلام با دیپلماسی رسانه‌ای این تهاجم فرهنگی را خنثی کنند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا درمجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:هرگونه سخن غیرمستدل و اهانت به هر کدام از انبیا(ع) محکوم است و این یک اصل ثابت به شمار می آید و کسی اجازه ندارد به دلیل رواج آزادی اجازه توهین به ادیان را بدهد.

طاهری تصریح کرد: دشمنان فکر می کنند با اسلام ستیزی می توانند مردم جهان به ویژه جوانان را از آموزه های اسلامی دور کنند، این در حالی است که روز به روز شاهد گرایش افزون تر جهانیان به دین مبین اسلام هستیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس،‌یاد آور شد: اگر چه توهین به مقدسات اسلامی با اهدافی مشخص انجام می شود اما گاه برخی آزادی بیان را دستاویز چنین هتک حرمتهایی قرار می دهند و مقدسات دینی و اسلامی را مورد هتک حرمت قرار می دهند.

مردم مسلمان وسینما گران مصراین فیلم را ننگی برای سینمای خود خوانده و موجب تخریب هنر هفتم این کشور دانسته اند و نوشته‌اند: کارگردان با این اقدام به دنبال تبلیغات بود و این گونه دین خود را از دست داد./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet