انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/07 15:53:55
سرویس اجتماعی
احمدی‌لاشکی به مناسبت روز نوجوان و بسیج دانش‌آموزی:

تفکر بسیجی باید در بین دانش‌آموزان احیا شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: به طور حتم برای زنده کردن تفکرات بسیجی هیچ زمانی بهتر از نوجوانی نیست، چراکه این دوران بهترین زمان برای درک و فهم دوران با شکوه دفاع مقدس است.
تفکر بسیجی باید در بین دانش‌آموزان احیا شود عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: به طور حتم برای زنده کردن تفکرات بسیجی هیچ زمانی بهتر از نوجوانی نیست، چراکه این دوران بهترین زمان برای درک و فهم دوران با شکوه دفاع مقدس است. https://cdn.icana.ir/d/019/13393.jpg تفکر,بسیجی,باید,در,بین,دانش‌آموزان,احیا,شود Icana

قاسم احمدی‌ لاشکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به فرارسیدن روز نوجوان و بسیج دانش ‌آموزی اظهار داشت: بسیج دانش آموزی یاد آور حماسه دانش آموزان بسیجی همچون شهیدحسین فهمیده است که با حماسه و رشادتش  ،خون شهدای انقلاب اسلامی عزیزمان را عطر آگین‌تر از همیشه کرد.

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: معاونت پرورشی از جمله مقولات مورد اهتمام در دولتهای نهم و دهم بود که نگاهی جدی به بحث‌های روحانی و معنوی داشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم با تاکید بر بیانات امام خمینی(ره) که فرمودند «رهبر ما آن طفل سیزده ساله ای است که با قلب کوچک خود که ارزشش از صدها زبان و قلم بزرگ تر است، با نارنجک ، خود را زیر تانک دشمن انداخت وآن را منهدم نمود و خود نیز شربت شهادت نوشید»افزود: باید تفکر بسیجی در بین دانش ‌آموزان احیا شود تا اثرات قابل توجهی بر ذهن آنان به وجود آورد.

وی تصریح کرد: بسیج دانش آموزی، یک نهاد آموزشی است که باید با برنامه‌های مدون و ایجاد پایگاه‌های علمی بیشتر، تلاش کند تا گام موثری در ارتقای  توان علمی دانش‌آموزان بردارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه هفته بسیج دانش آموزی یادآور ایثار نوجوانان و جوانان دانش ‌آموز بسیجی در دوران دفاع مقدس است، گفت: بدون شک لازم است در بحث تفکر بسیجی، راهکارهایی مشخص شود تا فضای خاص دفاع مقدس و استشمام شهادت برای نوجوانان به خوبی لمس شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet