هدر اصلی
1391/08/07 15:37:50
سرویس سیاسی
رسولی زاده خبر داد:

بازدید هیات پارلمانی آلمان از اصفهان

مدیرکل تشریفات مجلس با بیان اینکه ۴ عضو هیات پارلمانی آلمان در سفر به ایران را تشکیل می‌دهند، افزود: این هیات امروز و فردا در اصفهان حضور دارند.
بازدید هیات پارلمانی آلمان از اصفهان مدیرکل تشریفات مجلس با بیان اینکه 4 عضو هیات پارلمانی آلمان در سفر به ایران را تشکیل می‌دهند، افزود: این هیات امروز و فردا در اصفهان حضور دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/26859.jpg بازدید,هیات,پارلمانی,آلمان,از,اصفهان Icana

غلامرضا رسولی زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره سفر هیات پارلمانی آلمان به ایران، گفت: هیات پارلمانی آلمان در سفر به ایران 4 عضو دارد که این افراد عضو گروه دوستی پارلمانی آلمان و ایران هستند.

مدیرکل تشریفات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه این هیات امروز ( یکشنبه 7 آبان ماه) و فردا در اصفهان حضور دارند، افزود: خانم "آنگلیکا گراف"، "توماس فایست" نمایندگان پارلمان آلمان و خانم "اشمات لخ" دبیر این گروه، بیژن جیرسرای رئیس گروه دوستی پارلمانی آلمان و ایران را در این سفر همراهی می‌کنند.

وی درباره برنامه‌ها و دیدارهای هیات پارلمانی آلمان در اصفهان، تصریح کرد: این هیات از نقاط تاریخی و دیدنی و همچنین دانشگاه اصفهان بازدید و با شهردار این شهر و اسقف ارامنه هم دیدار و گفت‌وگو می‌کنند.

رسولی‌زاده درباره برنامه دیدارهای هیات پارلمانی آلمان، یادآور شد: این هیات با جواد هروی نائب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و رئیس گروه دوستی ایران و آلمان، محمد جواد لاریجانی رئیس کمیته حقوق بشر قوه قضائیه، علا‌ءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، ارسلان فتحی پور رئیس کمیسیون اقتصادی، غلامرضا مصباحی مقدم رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، علی اصغر خاجی معاون اروپا و آمریکا وزارت امور خارجه و محمد مهدی آخوندزاده معاون بین‌الملل این وزارتخانه، علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر، محمدرضا تابش رئیس فراکسیون اقلیت مجلس و نمایندگان اقلیت‌های دینی دیدار و گفت‌وگو می‌کنند.

مدیرکل تشریفات مجلس با بیان اینکه هیات پارلمانی آلمان علاوه بر دیدارهای سیاسی از برخی نهادها و مراکز اقلیت‌های دینی در تهران هم بازدید می‌کند، توضیح داد: هدف از این سفر و برگزاری این دیدارها شناخت متقابل دو طرف، بررسی راه‌های توسعه روابط دو جانبه و راهکارهای گسترش روابط پارلمانی است.

هیات پارلمانی آلمان از امروز ( یکشنبه 7 آبان ماه) وارد تهران شده و روز جمعه (12 آبان ماه) ایران را ترک می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet