انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/07 16:53:23
سرویس سیاسی
حسینی:

پدافند غیر‌عامل راهی مناسب برای مقابله با دشمن است

عضو هیات رئیسه کمیسیون‌ امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با یادآوری تهدیداتی که از جانب دشمنان انقلاب، کشور را هدف گرفته است، گفت: کار سازمان پدافند غیر عامل شناسایی حوزه‌های مورد تهدید است.
پدافند غیر‌عامل راهی مناسب برای مقابله با دشمن است عضو هیات رئیسه کمیسیون‌ امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با یادآوری تهدیداتی که از جانب دشمنان انقلاب، کشور را هدف گرفته است، گفت: کار سازمان پدافند غیر عامل شناسایی حوزه‌های مورد تهدید است. https://cdn.icana.ir/d/019/23989.jpg پدافند,غیر‌عامل,راهی,مناسب,برای,مقابله,با,دشمن,است Icana

سید‌باقر حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، اقدام به ایجاد سازمان پدافند غیر‌عامل بر مبنای توصیه‌های مقام معظم رهبری را، اقدامی مهم و اساسی خواند و گفت: سازمان پدافند غیر‌عامل برای پیشگیری از حوادث و تهدیداتی است که از جوانب مختلف نظام مقدس اسلامی را تهدید می‌کند.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی هدف از تشکیل این سازمان را پیشگیری از حوادث و تهدیدات دشمنان خواند و گفت: برای کشوری همچون ایران که به دلیل تبعیت از سیاست‌های ضد استکباری مورد تخاصم آنها قرار گرفته حفظ تمامیت و کلیت نظام یکی از واجبات است از این رو سازمان پدافند غیر‌عامل راهی برای نیل به این امنیت پایدار تلقی می‌شود.

وی افزود: اقداماتی که تا کنون در سازمان مذکور صورت گرفته راضی کننده نیست و  دولت باید بیش از این برای بالقوه شدن اهداف تعریف شده سازمان پدافند غیر عامل تلاش کند.

حسینی ادامه داد: آشنایی و تربیت مدیران فعال در حوزه‌های مربوط به پدافند‌غیر عامل از مسائل ضروری کشور محسوب می‌شود چرا که بعضاً شاهدیم که چشم‌اندازها به خوبی در این رابطه ترسیم نشده‌اند.

نماینده مردم زابل در مجلس تصریح کرد: تا کنون جلساتی در کمیسیون‌ امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس درباره فعالیت‌های سازمان پدافند غیر‌عامل تشکیل شده و امیدواریم با اقدامات صورت گرفته در این سازمان شرایط مطلوبتری برای مردم به وجود بیاوریم.

وی توضیح داد: آرامش اقتصادی، امنیتی، فرهنگی و همچنین امنیت پایدار از جمله اهداف اصلی تشکیل سازمان پدافند‌غیر‌عامل است و از این رو با این ابزار می‌توانیم به مقابله با تهدیدات دشمنان برویم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس گفت: موفقیت و نیل به اهداف از پیش تعیین شده سازمان پدافند غیر‌عامل مستلزم همکاری همه نهاد‌ها و مسئولیت‌پذیری مسئولان است.

بنا به دستور مقام معظم رهبری در 7آبان سال 1384 سازمان پدافند غیر عامل با هدف مدیریت بحران، بازدارندگی و ارتقاء پایداری ملی تشکیل شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet