خبرگزاری خانه ملت

ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1391/08/07 16:29:15
سرویس استان ها
جعفری بنه خلخال:

جاده‌های روستایی خلخال سهمی از آسفالت نبردند

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس نهم با بیان این‌که جاده‌های خلخال وضعیت اسفناکی دارند، اعلام کرد: جاده‌های روستایی خلخال کمترین درصد آسفالت را در استان و کشور دارند.
جاده‌های روستایی خلخال سهمی از آسفالت نبردند نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس نهم با بیان این‌که جاده‌های خلخال وضعیت اسفناکی دارند، اعلام کرد: جاده‌های روستایی خلخال کمترین درصد آسفالت را در استان و کشور دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/10715.jpg جاده‌های,روستایی,خلخال,سهمی,از,آسفالت,نبردند Icana

جلیل جعفری بنه خلخال در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزای خانه ملت، با یادآوری این‌که شهرستان خلخال از قدیم‌الایام با مشکل جاده‌ سازی مواجه بوده است، گفت: به اعتقاد بنده و سایر کارشناسان منطقه، نبود جاده‌های استاندارد و مناسب سد راه توسعه خلخال شده است.

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس نهم با بیان این‌که معمولاً وقتی اسم جاده‌های خلخال مطرح می‌شود مردم می‌ترسند، تصریح کرد: جاده‌های این منطقه پرخطر هستند و هر روز احتمال بروز حوادث ناگوار وجود دارد.

وی از نبود جاده‌های اصلی در منطقه انتقاد کرد و گفت: در خلخال راه اصلی وجود ندارد و نیاز است تا از سوی وزارت راه اقدام اساسی در این منطقه صورت گیرد.

عضو کمیسیون  انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت بد جاده اسالم به خلخال اظهار داشت: جاده‌های این منطقه بسیار تاریک هستند و از چاله‌های زیادی پوشیده شده است.

وی با بیان این‌که جاده‌های روستایی خلخال کمترین درصد آسفالت را در استان و کشور دارند، گفت: با وزیر راه وشهرسازی بارها مکاتباتی در این زمینه داشته‌ایم اما ترتیب اثر داده نشده است.

جعفری بنه خلخال ضمن یادآوری 3 بار بازدیدی که با وزیر راه و شهرسازی داشته است، تصریح کرد: متأسفانه تاکنون قدمی برای بهبود جاده‌های خلخال برداشته نشده است.

وی ضمن انتقاد از عملکرد اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، گفت: امنیت جاده‌ها بسیار مهم است این درحالی است که ازنظر شاخص‌ استاندارد جاده‌ها وضعیت خلخال بسیار بد است.

عضو کمیسیون  انرژی مجلس شورای اسلامی با یاد آوری برگزاری همایش گردشگری در خلخال تصریح کرد: امیدواریم با برگزاری این همایش بتوانیم نظر مسئولان را نسبت به پتانسیل شهر خلخال جلب کنیم./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet