هدر اصلی
1391/08/08 09:11:49
سرویس سیاسی
شوهانی تأکید کرد:

لزوم تقویت پدافند غیرعامل در مقابله با حملات سایبری دشمن

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ایران پیشرفت‌های خوبی در زمینه پدافند غیر عامل داشته، گفت: در مقابل حملات سایبری دشمن ساکت نمی‌نشینیم و جواب محکم و قاطعی به آنها می‌دهیم.
لزوم تقویت پدافند غیرعامل در مقابله با حملات سایبری دشمن عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ایران پیشرفت‌های خوبی در زمینه پدافند غیر عامل داشته، گفت: در مقابل حملات سایبری دشمن ساکت نمی‌نشینیم و جواب محکم و قاطعی به آنها می‌دهیم. https://cdn.icana.ir/d/019/20128.jpg لزوم,تقویت,پدافند,غیرعامل,در,مقابله,با,حملات,سایبری,دشمن Icana

احمد شوهانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری حملات سایبری اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی به تاسیسات هسته‌ای کشور، گفت: خوشبختانه پیشرفت‌های خوبی در زمینه پدافند غیرعامل در کشور داشتیم.

نماینده مردم ایلام، ایوان، مهران، شیروان و چرداول در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حملات دشمنان همچنان ادامه‌دار است، افزود: لازم است که تدابیر بیشتری اندیشیده شود و از همه جهت آماده مقابله با دشمن باشیم.

وی با یادآوری اظهارات رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه هرگونه حمله سایبری به این کشور را به عنوان حمله نظامی تلقی می‌کند، یادآور شد: اگر چنین کاری ممنوع است، باید برای همه کشورهای جهان ممنوع باشد. خوی استکباری آمریکا همه چیز را برای خود می‌خواهد اما ما در مقابل حملات سایبری آنان بی‌تفاوت نمی‌نشینیم و پاسخ قاطع می‌دهیم.

این نماینده اصولگرای مجلس با بیان اینکه مراکز هسته‌ای در معرض تهدیدات دشمن قرار دارند، تصریح کرد: تلاش‌های مکرر دشمن و عدم موفقیت آن در متوقف کردن فعالیت هسته‌ای ایران، موید توفیقات جمهوری اسلامی در زمینه پدافند غیرعامل است.

وی با یادآوری نفوذ پهپاد آمریکایی به آسمان ایران و فرونشاندن آن به وسیله متخصصان نظامی کشور، گفت: پرواز پهپاد ساخت ایران در آسمان رژیم صهیونیستی پاسخی قاطع به این اقدام آمریکایی‌ها بود و نشان داد که ایران اهل شعار نیست و اقدامات خود را عملا به رخ دشمن می‌کشد.

شوهانی با بیان اینکه موضوع پدافند غیرعامل بحثی مهم و تاثیر گذار است، تصریح کرد:  هنوز جا برای کار در این زمینه وجود دارد و دستگا‌ه‌های اجرایی کشور باید آن را جدی بگیرند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: قوه قانون‌گذاری آمادگی آن را دارد تا خلاءهای قانونی را برای تحقق این مهم، بر طرف کند.

8 آبان روز پدافند غیرعامل است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet