انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/07 16:35:40
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مردم تهران در مجلس:

مریدان بانک جهانی کماکان بر اقتصاد ایران مسلط هستند

بانک جهانی از برخی سیاست های اقتصادی آقایان در چند سال اخیر تمجید کرده و این عجیب است که چرا بانک جهانی و صندوق بین اللملی پول از سیاست های ما خشنود می شوند ؛ مدیران اقتصادی دولت از خودشان بپرسند این اتفاق عجیب ، نماد چیست ؟
مریدان بانک جهانی کماکان بر اقتصاد ایران مسلط هستند بانک جهانی از برخی سیاست های اقتصادی آقایان در چند سال اخیر تمجید کرده و این عجیب است که چرا بانک جهانی و صندوق بین اللملی پول از سیاست های ما خشنود می شوند ؛ مدیران اقتصادی دولت از خودشان بپرسند این اتفاق عجیب ، نماد چیست ؟ https://cdn.icana.ir/d/019/23295.jpg مریدان,بانک,جهانی,کماکان,بر,اقتصاد,ایران,مسلط,هستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علیرضا محجوب دبیرکل خانه کارگر به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال ، گفت:تحریم ها در ایجاد مشکلات اقتصادی موثر است،اما وضعیت اقتصادی موجود کشور، به علت سو مدیریت و عدم مدیریت بازار به مشکلات فعلی دچار شده است؛ در این میان تفکر غلط  طرفداران و مریدان سیاست های بانک جهانی که کماکان بر اقتصاد ما مسلط هستند و سیاست های غلط این بانک را ادامه می دهند ، بر مشکلات افزوده است.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی گفت: بانک جهانی از برخی سیاست های اقتصادی آقایان در چند سال اخیر تمجید کرده و این عجیب است که چرا بانک جهانی و صندوق بین اللملی پول از سیاست های ما خشنود می شوند ؛ مدیران اقتصادی دولت از خودشان بپرسند این اتفاق عجیب ، نماد چیست ؟ آیا به این خاطر نیست که در اقتصاد مسیری اشتباه طی کرده و دست بردار از آن نیستیم؟ آن هم مسیری که سبب خشنودی صاحبان قدرت در عرصه اقتصادی جهان است.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: برای رفع مشکلات ما در مجلس پیشنهاد می دهیم ، اما واکنشی از دولت نمی بینیم ؛ مجلس نیز تا این لحظه اقدام عملی خاصی نداشته است و در این میان سوال از رییس جمهور به نوعی تسکین روحی است تا تسکین عملی ؛ تسکین عملی تغییر کامل در قوانین است ، اگر این اقدام رخ دهد و تقاضا مدیریت شود ، از این وضعیت خاص عبور خواهیم کرد.
وی در ادامه گفت: در کلیت فاز دوم هدفمندی یارانه ها باید تجدید نظر شود و تا زمان ارائه نسخه ای قابل قبول ، توقیف فاز دوم باید ادامه یابد.
محجوب در خاتمه گفت: با شرایط فعلی که شاهدیم باید هدفمندی یارانه ها را باطل کرد ، زیرا پاسخگو نبوده و نیست ./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet