شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/07 16:51:10
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

شایعه مذاکره با ایران برای مصرف داخلی انتخابات آمریکا است

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی انتشار شایعه مذاکره مستقیم ایران و آمریکا را در راستای مصرف داخلی برای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا دانست.
شایعه مذاکره با ایران برای مصرف داخلی انتخابات آمریکا است رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی انتشار شایعه مذاکره مستقیم ایران و آمریکا را در راستای مصرف داخلی برای انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/15953.jpg شایعه,مذاکره,با,ایران,برای,مصرف,داخلی,انتخابات,آمریکا,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد و رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جنگ روانی وسیع رسانه‌های آمریکایی مبنی بر آغاز مذاکرات ایران و آمریکا پس از انتخابات این کشوربه فارس گفت:با توجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تلاش کاندیداهای مطرح از دو حزب جمهوری خواه و دموکرات بر جلب هر چه بیش‌تر آرا متمرکز شده است.
وی افزود: از این رو دولت فعلی آمریکا نیز به دنبال ارائه دستاوردهای بزرگ به خصوص در حوزه سیاست خارجی و مهم‌ترین مسئله آن ایران است.

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این شرایط خبر مذاکره با ایران به عنوان اصلی‌ترین قدرت معارض با این کشور و مجبور کردن نظام جمهوری اسلامی برای آمدن پای مذاکره می‌تواند یک موفقیت بزرگ برای دولت اوباما محسوب شود.

بروجردی تصریح کرد: چنین اخباری بیشتر مصرف داخلی برای خود آمریکایی‌ها دارد و در عین حال القای موفق بودن سیاست تحریم است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet