انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/08 09:24:09
سرویس سیاسی
شجاعی‌کیاسری مطرح کرد:

ادعای مذاکره واشنگتن با تهران، تداوم تناقض‌گویی‌ نامزد‌های آمریکا

عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس، ضمن رد مذاکره مستقیم ایران با مقامات واشنگتن، تناقض‌گویی‌ها و سیاست‌ استاندارد دو‌گانه کاندیدا‌های انتخاباتی آمریکا در قبال ایران را نشانگر استیصال و پریشانی آنها در برابر اقتدار تهران خواند.
ادعای مذاکره واشنگتن با تهران، تداوم تناقض‌گویی‌ نامزد‌های آمریکا عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس، ضمن رد مذاکره مستقیم ایران با مقامات واشنگتن، تناقض‌گویی‌ها و سیاست‌ استاندارد دو‌گانه کاندیدا‌های انتخاباتی آمریکا در قبال ایران را نشانگر استیصال و پریشانی آنها در برابر اقتدار تهران خواند. https://cdn.icana.ir/d/019/4560.jpg ادعای,مذاکره,واشنگتن,با,تهران،,تداوم,تناقض‌گویی‌,نامزد‌های,آمریکا Icana

سید‌رمضان شجاعی کیاسری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، درباره اظهارات مقامات کاخ سفید مبنی بر پیشنهاد مذاکره مستقیم با جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: مقامات واشنگتن که در بیان ادعا‌های پوشالی و کتمان کردن واقعیت‌ها سابقه طولانی دارند، در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شگرد جدید تبلیغاتی که مذاکره با تهران است را پیدا کرده‌اند.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، ضمن رد مذاکره مستقیم ایران با مقامات واشنگتن، گفت: این ادعا واقعیت ندارد و جمهوری اسلامی ایران تنها در شرایطی حاضر به مذاکره با آمریکا است که مقامات کاخ سفید حسن نیت خود را به ملت ایران نشان داده و در شرایط مساوی و با پذیرش حقوق مسلم ایران بحث مذاکره را مطرح کنند.

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با یادآوری تناقض‌گویی‌های اوباما و رامنی کاندیدا‌های ریاست جمهوری آمریکا در مناظرات انتخاباتی، تاکید کرد:‌ این سیاست‌ استاندار دو‌گانه در قبال ایران نشانگر استیصال، ناتوانی و پریشانی مقامات آمریکا در برابر اقتدار جمهوری اسلامی ایران است.

شجاعی‌کیاسری، تصریح کرد: انتخاب رامنی یا اوباما به ریاست جمهوری آمریکا، تفاوتی در سیاست‌ها و مواضع کاخ سفید نمی‌دهد، از این رو رویکرد جمهوری اسلامی ایران نیز در برخورد با واشنگتن تغییر نمی‌کند چرا که دولت تهران با سیاست‌های کلی آمریکا که نگاه سلطه‌طلبانه به کشور‌های جهان دارد، مخالف است.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: جمهوری اسلامی ایران از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در برابر نگاه سلطه‌طلبانه و امتیاز‌گیری واشنگتن ایستادگی کرده است و با پشتوانه مردمی توانسته است تحریم‌های ناعادلانه غرب را به فرصت‌های پیشرفت و تعالی برای کشور تبدیل کند و از این منظر از مواضع بر حق خود کوتاه نخواهد آمد.

عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور مجلس، مهم‌ترین عامل در تناقض‌گویی‌های مقامات واشنگتن را فشار لابی صهیونیسم بر سیاستمداران آمریکا خواند که منجر به دو‌گانگی رفتار و کردار آنها در برابر جمهوری اسلامی ایران می‌شود و بر استیصال و پریشانی آمریکا می‌افزاید.  

گفتنی است یک روزنامه صهیونیستی از پیشنهاد دولت آمریکا به ایران برای برقراری مجدد روابط دیپلماتیک میان واشنگتن و تهران و تاسیس سفارتخانه در دو کشور خبر داد و نوشت: ایران این پیشنهاد را رد کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet