ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1391/08/08 10:21:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مؤید حسینی‌صدر:

کاهش آلودگی هوا در گرو مدیریت دقیق و اختصاص اعتبارات

عضو فراکسیون محیط‌‌زیست و توسعه پایدار مجلس،مدیریت دقیق و اختصاص اعتبارات لازم را دو عامل کاهش آلودگی هوا در کشور برشمرد و یاد‌آور شد: مسئولان باید تمام اقدامات و طرح‌های خود را با برنامه‌ریزی اجرایی کنند.
کاهش آلودگی هوا در گرو مدیریت دقیق و اختصاص اعتبارات عضو فراکسیون محیط‌‌زیست و توسعه پایدار مجلس،مدیریت دقیق و اختصاص اعتبارات لازم را دو عامل کاهش آلودگی هوا در کشور برشمرد و یاد‌آور شد: مسئولان باید تمام اقدامات و طرح‌های خود را با برنامه‌ریزی اجرایی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/14278.jpg کاهش,آلودگی,هوا,در,گرو,مدیریت,دقیق,و,اختصاص,اعتبارات Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ مؤید حسینی‌صدر عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی ، با انتقاد از عملکرد ضعیف دولت در کنترل آلودگی کلانشهرها٬ به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) گفت:هم‌اکنون وضعیت هوا در کلانشهرها به‌ویژه شهر تهران در شرایط نامناسبی قرار دارد که متأسفانه مسئولان در کنترل و کاهش این معضل در کشور عملکرد خوبی نداشته‌اند.
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه کاهش آلودگی شهرها در گرو اجرای طرح جامع کاهش آلودگی کلانشهرها است٬ افزود: دولت به قوانین پیرامون محیط‌زیست کشور توجه چندانی ندارد.
وی درباره فواید اجرای طرح جامع کاهش آلودگی کلانشهرها٬ توضیح داد: کیفی‌سازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی و شخصی٬ سالم‌سازی صنایع و کارخانجات از مهم‌ترین محورهای این طرح‌ها به‌شمار می‌آید.
حسینی‌صدر با اعلام اینکه اجرای طرح جامع کاهش آلودگی هوا کلانشهرها نیازمند اختصاص اعتبارات لازم از سوی دولت است، اظهار داشت: اختصاص ندادن اعتبار از سوی دولت و به تبع آن اجرایی نشدن این طرح موجب افزایش آلودگی هوای تهران و کلانشهرها می‌شود.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر نیاز سازمان حفاظت محیط زیست به تعامل با نهادهای بین المللی٬ تصریح کرد: درباره مسئله ریزگردها، اگر بخواهند در عرصه بین المللی پیگیری شود، قطعا مجامع بین المللی و سایر کشورها کمک‌های شایانی نسبت به این مساله خواهند داشت.
عضو فراکسیون محیط‌‌زیست و توسعه پایدار مجلس٬ ادامه داد: اگر سازمان محیط زیست بتواند تعامل خوبی با نهادهای بین المللی ایجاد کند، قطعا می‌تواند کمک این نهادها را در زمینه مهار ریزگردها جذب کرده و خیلی سریعتر به نتیجه برسد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس٬ مدیریت دقیق و اختصاص اعتبارات لازم را دو عامل کاهش آلودگی هوا در کشور برشمرد و یاد‌آور شد: مسئولان باید تمام اقدامات و طرح‌های خود را با برنامه‌ریزی اجرایی کنند./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet