عید سعید فطر
1391/08/08 11:33:14
سرویس سیاسی
قاضی سراج با حضور در غرفه خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات خبرداد:

10 میلیاردتومان، حق وکالت یک‌متهم فساد 3هزارمیلیاردتومانی

قاضی سراج با بیان اینکه فقط قرارداد یکی از وکلای پرونده ۳ هزار میلیاردی به ۱۰ میلیارد تومان می‌رسید، تصریح کرد: در جریان بررسی این پرونده دانه درشت و ریز برای دستگاه قضا معنایی نداشت.
10 میلیاردتومان، حق وکالت یک‌متهم فساد 3هزارمیلیاردتومانی قاضی سراج با بیان اینکه فقط قرارداد یکی از وکلای پرونده 3 هزار میلیاردی به 10 میلیارد تومان می‌رسید، تصریح کرد: در جریان بررسی این پرونده دانه درشت و ریز برای دستگاه قضا معنایی نداشت. https://cdn.icana.ir/d/019/28007.jpg 10,میلیاردتومان،,حق,وکالت,یک‌متهم,فساد,3هزارمیلیاردتومانی Icana

قاضی ناصر سراج در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت ضمن ارزیابی مثبتش از روند رسیدگی به پرونده فساد 3 هزار میلیارد تومانی گفت: در جریان بررسی این پرونده 15 جلسه علنی با حضور 53 وکیل برگزار شد که در نوع خود کم‌نظیر بود و این وکلا وکالت متهمانی را برعهده داشتند که در یکی از پیچیده‌ترین پرونده‌ها دخیل بودند.

وی با بیان اینکه جو بیرونی و رسانه‌ای حاکم بر جامعه در طول رسیدگی به پرونده فساد 3 هزار میلیارد تومانی جو مناسبی بود و اصحاب رسانه‌ هم در تمام جلسات علنی حضور فعال داشتند، افزود: فقط قرارداد یکی از وکلا در جریان این پرونده 10 میلیارد تومان بود و حتی گفته می‌شد قرارداد برخی از وکلای دیگر 15 میلیارد تومان هم بوده است.

سراج تصریح کرد: مجلس نیز در جریان رسیدگی به پرونده 3 هزار میلیارد تومانی حمایت بسیار خوبی از ما داشت و برخی کمیسیون‌ها به ویژه کمیسیون اصل 90 کار کارشناسی دقیقی صورت دادند و قوه قضائیه را در جریان بررسی این پرونده یاری کردند.

این مقام مسئول در قوه قضائیه یادآور شد: در روند بررسی پرونده 3 هزار میلیاردی دانه درشت و ریز نداشتیم و برای هر کس که پرونده تشکیل شد با عدالت بررسی‌ها صورت گرفت و احکام صادر شد و این روند ادامه خواهد داشت.

قاضی سراج تاکید کرد: قوه قضائیه به هیچ وجه تحت تاثیر فشار یا شانتاژ بیرونی قرار نخواهد گرفت و با دقت تمام به پرونده‌ها رسیدگی خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet