انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/08 13:46:58
سرویس استان ها
بزرگواری:

مسیرهای ارتباطی با استان کهگیلویه و بویر احمد باید اصلاح شوند

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس نهم با اشاره به این‌که صبح امروز یک دستگاه اتوبوس در محور یاسوج-اصفهان از مسیر منحرف شده است، نسبت به وضعیت بد جاده‌های ارتباطی استان کهگیلویه و بویراحمد هشدار داد.
مسیرهای ارتباطی با استان کهگیلویه و بویر احمد باید اصلاح شوند نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس نهم با اشاره به این‌که صبح امروز یک دستگاه اتوبوس در محور یاسوج-اصفهان از مسیر منحرف شده است، نسبت به وضعیت بد جاده‌های ارتباطی استان کهگیلویه و بویراحمد هشدار داد. https://cdn.icana.ir/d/019/7681.jpg مسیرهای,ارتباطی,با,استان,کهگیلویه,و,بویر,احمد,باید,اصلاح,شوند Icana

سید علی محمد بزرگواری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور کهگیلویه و بویراحمد- اصفهان، گفت: طبق گزارش‌های واصله ساعت 5 صبح امروز این تصادف در محور یاسوج به اصفهان رخ داده است.

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس نهم ادامه داد: در این تصادف متأسفانه 5 تن از هموطنانمان جان خود را از دست داده و 17 نفر نیز زخمی شده‌اند.

وی ضمن انتقاد از وضعیت جاده‌های منطقه کهگیلویه و بویراحمد، گفت: جاده سمیرم - یاسوج و شهررضا - سمیرم بسیار خطرناک و هنوز تعریض نشده است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی یکی از مشکلات استان کهگیلویه و بویراحمد را وضعیت بد جاده‌های منطقه معرفی کرد و افزود: زیرساخت‌ها در حوزه راه در این منطقه هنوز فراهم نشده و زیر استاندارد است.

وی ادامه داد: دولت گام‌های بزرگی در این منطقه برداشته و پروژه‌های بسیاری را در زمینه جاده سازی و خارج  کردن استان از بن بست آغاز کرده ولی به نتیجه نرسیده است.

بزرگواری در ادامه به چند بانده کردن جاده سمیرم به یاسوج، جاده شهررضا- بهبهان همچنین مسیر شیراز- یاسوج اشاره کرد و گفت: این جاده‌ها از جمله مسیرهای اصلی هستند که استان را از بن بست خارج  و تصادفات را کمتر می‌کنند اما هنوز به نتیجه نرسیده‌اند.  

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس نهم با بیان این‌که اکثر جاده‌های ارتباطی استان ما با استان‌های همجوار وضعیت خوبی ندارند، به جاده سمیرم - یاسوج اشاره کرد و افزود: این جاده‌ها به قدری باریک هستند که امکان تردد 2 ماشین بزرگ وجود ندارد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی در رابطه با علت بروز تصادف امروز صبح در محور یاسوج – اصفهان نیز گفت: هنوز علت سانحه امروز صبح مشخص نیست و تنها اعلام شده که اتوبوسی در این مسیر ازجاده منحرف شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet