هدر موبایل
1391/08/08 12:53:46
سرویس فرهنگی
مطهری با حضور در غرفه خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه ‌مطبوعات و خبرگزاری‌ها:

صداوسیما بدون قانون اداره می‌شود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به وجود اشکالاتی در قانون فعلی صداوسیما گفت: قانون صداوسیما نیاز به اصلاح و بازنگری دارد.
صداوسیما بدون قانون اداره می‌شود عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به وجود اشکالاتی در قانون فعلی صداوسیما گفت: قانون صداوسیما نیاز به اصلاح و بازنگری دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/27508.jpg صداوسیما,بدون,قانون,اداره,می‌شود Icana

علی مطهری در بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت، در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها  گفت: هم اکنون صداوسیما بدون قانون اداره می‌شود و قانونی که برای آن وجود دارد در سال 59 تدوین شد که آن زمان شورای سرپرستی صداوسیما متشکل از نمایندگان سه قوه مقننه، مجریه و قضائیه بود که این شورا قدرت کامل اجرایی و نظارت بر رسانه ملی را به عهده داشت.

تذکر شورای نظارت به صداوسیما ضمانت اجرایی ندارد

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی افزود: شورای سرپرستی صداوسیما در سال 68 منحل شد و از آن پس رئیس سازمان صداوسیما مستقیم با حکم رهبرمعظم انقلاب تعیین می‌شود.

مطهری خاطرنشان کرد: هم‌اکنون شورای نظارت بر روند عملکرد صداوسیما فقط می‌تواند به نحوه فعالیت صداوسیما تذکر دهد ولی این تذکر ضمانت اجرایی ندارد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس یادآور شد: کمیسیون فرهنگی مجلس در حال تدوین قانونی برای تشکیل کمیته ناظر بر روند فعالیت صداوسیماست چرا که قانون صداوسیما دارای اشکالاتی بوده و نیاز به اصلاح و بازنگری دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet