هدر موبایل
1391/08/09 08:50:24
سرویس فرهنگی
عزیزی مطرح کرد:

بی‌مهری به مطبوعات استخوان‌دار در نمایشگاه نوزدهم

رئیس کمیسون اجتماعی مجلس نهم با بیان اینکه به مطبوعات استخوان‌دار و با اهمیت در نمایشگاه نوزدهم بی مهری شده است، گفت:بسیاری از روزنامه‌های کثیرالانتشار و پرنفوذ در مکانی در حاشیه نمایشگاه قرار دارند.
بی‌مهری به مطبوعات استخوان‌دار در نمایشگاه نوزدهم رئیس کمیسون اجتماعی مجلس نهم با بیان اینکه به مطبوعات استخوان‌دار و با اهمیت در نمایشگاه نوزدهم بی مهری شده است، گفت:بسیاری از روزنامه‌های کثیرالانتشار و پرنفوذ در مکانی در حاشیه نمایشگاه قرار دارند. https://cdn.icana.ir/d/019/23712.jpg بی‌مهری,به,مطبوعات,استخوان‌دار,در,نمایشگاه,نوزدهم Icana

عبدالرضا عزیزی در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درباره نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، گفت: به مطبوعات استخوان‌دار و با اهمیت در نمایشگاه نوزدهم بی مهری شده است.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مطبوعات ورسانه‌های داخلی و خارجی استقبال خوبی از نمایشگاه نوزدهم داشتند، افزود: مهم ترین نکته در چیدمان رسانه‌ها بود، به نظر می رسید مکان‌های مناسب در نمایشگاه امسال به برخی از عزیزدردانه‌ها که اتفاقا جایگاه خاصی در مطبوعات ندارند داده شده است.

وی، ادامه داد: متاسفانه بسیاری از روزنامه‌های کثیرالانتشار و پرنفوذ در مکانی در حاشیه نمایشگاه قرار داشتند که اتفاقا مسئوولان این رسانه‌ها از مکان اختصاص یافته به آنها انتقاد داشتند.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با یادآوری اینکه هرساله بسیاری از رسانه‌ها از مکان اختصاص یافته به خود انتقاد دارند، توضیح داد: متاسفانه امسال این موضوع کاملا مشهود بود.

وی، با تاکید براهمیت جایگاه مطبوعات و رسانه‌ها در کشور، ادامه داد: خبرگزاری‌ها آئینه تمام عیار مسئولان، مردم و جامعه هستند و نباید مورد بی مهری قرار بگیرند.

عزیزی، با یادآوری شعار نمایشگاه نوزدهم که اشاره به صداقت رسانه‌ای و اعتماد مردم دارد، گفت: ارتباط بین رسانه و مردم دو سویه است و در صورت برقراری ارتباط درست بین رسانه و مسئولان هر کس می تواند رسالت خود را به درستی انجام دهد.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نهم، با بیان اینکه استقبال مردم از نمایشگاه نوزدهم مناسب بوده است، وزارت ارشاد را حامی رسانه‌ها خواند و گفت: با وجود تفاوت ریال و ارز و مشکلات ارزی موجود در کشور وزارت ارشاد قول حمایت مالی از رسانه‌ها را داد و قرار است یارانه مناسبی را به آنها اختصاص دهد.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها از روز 7 آبان در مصلی بزرگ تهران آغاز به کار کرده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet