ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1391/08/08 13:21:32
سرویس اقتصادی
عزیزی با حضور در غرفه خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات:

اصلاح نظام مالیاتی بودجه 92 را متحول خواهد کرد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که تصویب یک فوریت قانون اصلاح نظام مالیاتی در مجلس اقدام بسیار مهمی بود گفت: اجرای این قانون بودجه سال آینده را دستخوش تحولات گسترده‌ای می‌کند.
اصلاح نظام مالیاتی بودجه 92 را متحول خواهد کرد عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس با بیان این که تصویب یک فوریت قانون اصلاح نظام مالیاتی در مجلس اقدام بسیار مهمی بود گفت: اجرای این قانون بودجه سال آینده را دستخوش تحولات گسترده‌ای می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/3890.jpg اصلاح,نظام,مالیاتی,بودجه,92,را,متحول,خواهد,کرد Icana

قاسم عزیزی در جریان بازدید غرفه خبرگزاری خانه ملت، در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، تصویب اخیر یک فوریت قانون اصلاح نظام مالیاتی در راستای مقاومتی کردن اقتصاد کشور بود تصریح کرد: با تصویب یک فوریت این قانون تحول بزرگی در بودجه سال 92 رخ خواهد داد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با اجرای قانون اصلاح نظام مالیاتی تفاوتی میان مالیات‌های اخذ شده از دولت‌های و بخش خصوصی نخواهد بود و مالیات‌ها به شکل شفاف در اختیار ماموریت مالیاتی قرار می‌گیرد و حساب‌ها روشن و واضح خواهد شد.

وی با بیان این که ساعت‌ها وقت کارشناسی برای تصویب چنین قانونی صرف شده، ادامه داد: تسریع دراجرای این قانون از وابستگی‌های کشور به بودجه‌های نفتی می‌کاهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet