هدر اصلی
1391/08/08 13:15:34
سرویس سیاسی
جهانگیرزاده با حضور در غرفه خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها:

امضاهای طرح سوال از رئیس‌جمهور نصاب دارد

عضو هیات رئئیسه مجلس در جریان بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره طرح سوال از رئیس جمهور تصریح کرد: پس از قرائت این طرح در صحن علنی مجلس حتی اگر یک امضاء باقی بماند این طرح اجرایی خواهد شد.
امضاهای طرح سوال از رئیس‌جمهور نصاب دارد عضو هیات رئئیسه مجلس در جریان بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها درباره طرح سوال از رئیس جمهور تصریح کرد: پس از قرائت این طرح در صحن علنی مجلس حتی اگر یک امضاء باقی بماند این طرح اجرایی خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/20771.jpg امضاهای,طرح,سوال,از,رئیس‌جمهور,نصاب,دارد Icana

جواد جهانگیرزاده در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره طرح سوال از رئیس جمهور گفت: نصاب طرح سوال از رئیس جمهور تامین شده و تا یکشنبه آینده فرصت است که اگر طراحان سوال از رئیس جمهور می خواهند امضاء خود را پس بگیرند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر طرح سوال از رئیس جمهور در صحن علنی مجلس قرائت شود تغییری بر روند اجرایی شدن سوال به وجود نخواهد آمد و طرح سوال از رئیس جمهور اجرایی می‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس تصریح کرد: این طرح پس از قرائت آن در صحن علنی مجلس و ارسال فوری به شخص رئیس جمهور حتی اگر یک امضاء باقی مانده باشد اجرایی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet