انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/08 13:54:05
سرویس اقتصادی
فیاضی با حضور درغرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات:

رسانه‌ها با ورود زودهنگام به انتخابات هیجانی عمل نکنند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با حضور درغرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: خیز رسانه‌ها برای ورود به انتخابات خیز بلندی بوده که دارای دو وجه خوب و بد است در این شرایط باید فضای انتخاباتی کشور را پرشور و از تخریب چهره‌ها پرهیز کرد.
رسانه‌ها با ورود زودهنگام به انتخابات هیجانی عمل نکنند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با حضور درغرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها گفت: خیز رسانه‌ها برای ورود به انتخابات خیز بلندی بوده که دارای دو وجه خوب و بد است در این شرایط باید فضای انتخاباتی کشور را پرشور و از تخریب چهره‌ها پرهیز کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/20668.jpg رسانه‌ها,با,ورود,زودهنگام,به,انتخابات,هیجانی,عمل,نکنند Icana

عبدالوحید فیاضی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان این که در هیجان سازی فضای پیش روی انتخابات آینده رسانه‌ها نقش اصلی را یدک می‌کشند، تصریح کرد: خیزی که مطبوعات برای انتخابات پیش رو برداشته‌اند بسیار بلند و زودهنگام است.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با یادآوری این که افراد نامزد در انتخابات ریاست جمهوری چهره‌های ملی هستند افزود: این افراد به همین دلیل از تبلیغات رسانه ملی برخوردارند و می‌توانند خود را کمتر از دو هفته به مردم معرفی کنند به همین دلیل ورود زودهنگام مطبوعات به عرصه انتخابات هیجانات کاذب را در جامعه ایجاد می‌کند.

وی تاکید کرد: این ورود زودهنگام دارای دو جنبه خوب و بد است و باید شرایط را به سمتی سوق دادکه ما شاهد تخریب‌های انتخاباتی نباشیم و از سوی دیگر فضای غالب رسانه‌ای برای انتخابات پیش رو با هدف پرشور کردن انتخابات باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet