هدر اصلی
1391/08/08 14:16:12
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسن کامران:

با وجود شرایط خاص‎، برخی مسئولان رفتار اشرافی دارند

نماینده اصفهان در مجلس گفت:باید طوری رفتار کنیم که برای مردم ملموس شود که زندگی آنها نیز در سطح خودشان است.اما الان مردم ما چنین احساسی ندارند و رفتارهای اشرافی گرایانه بین مردم و مسئولین جدایی می اندازد.
با وجود شرایط خاص‎، برخی مسئولان رفتار اشرافی دارند نماینده اصفهان در مجلس گفت:باید طوری رفتار کنیم که برای مردم ملموس شود که زندگی آنها نیز در سطح خودشان است.اما الان مردم ما چنین احساسی ندارند و رفتارهای اشرافی گرایانه بین مردم و مسئولین جدایی می اندازد. https://cdn.icana.ir/d/019/13619.jpg با,وجود,شرایط,خاص‎،,برخی,مسئولان,رفتار,اشرافی,دارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛نماینده اصفهان در مجلس با اشاره به صحبت‌های مقام معظم رهبری در خراسان شمالی در خصوص حفظ آرامش در کشور به ایلنا گفت: ‌آرامش معنی‌اش این است که ما هر قدمی که برداریم و باعث دلخوری و کشمکش در کشور می‌شود و آرامش را بر هم می‌زند پرهیز کنیم.

کامران با تاکید بر این مطلب به خبرنگار ایلنا یادآور شد: ‌ وقتی مباحثی اختلاف برانگیز مطرح شود دو طرف بحث‌هایی می‌کنند که برای هیچ کدام از طرفین فایده‌ای ندارد.

وی ادامه داد: ‌ به جای این کار‌ها باید هزینه‌هایی که به مردم و به کشور تحمیل می‌شود را کم کنیم. متاسفانه اتفاقاتی که می‌افتد به مردم و به کشور هزینه وارد می‌کند و مسئولان نباید از این مساله غافل باشند.
نماینده اصفهان در مجلس نهم شورای اسلامی با اشاره به ساده زیستی مسئولین تاکید کرد: ‌ یکی از مواردی که در شرایط فعلی می‌تواند به مردم دلگرمی و امید دهد رفتار ساده و ساده زیستی مسئولین است. این در حالی است که مسئولین ما در سطح کلی رفتار اشرافی دارند.
وی افزود: ‌ باید طوری رفتار کنیم که برای مردم ملموس شود که زندگی آن‌ها نیز در سطح خودشان است. اما الان مردم ما چنین احساسی ندارند و رفتارهای اشرافی گرایانه بین مردم و مسئولین جدایی می‌اندازد./
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet