خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1391/08/08 18:58:57
سرویس سیاسی
بخشایش اردستانی:

پهپاد ایرانی اقتدار روانی ارتش رژیم صهیونیستی را درهم شکست

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس در با یادآوری تاثیر و اهمیت نقش پهپاد ایرانی حزب الله، گفت: پهپاد ایرانی اقتدار روانی ارتش رژیم صهیونیستی را درهم شکست.
پهپاد ایرانی اقتدار روانی ارتش رژیم صهیونیستی را درهم شکست عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس در با یادآوری تاثیر و اهمیت نقش پهپاد ایرانی حزب الله، گفت: پهپاد ایرانی اقتدار روانی ارتش رژیم صهیونیستی را درهم شکست. https://cdn.icana.ir/d/019/25738.jpg پهپاد,ایرانی,اقتدار,روانی,ارتش,رژیم,صهیونیستی,را,درهم,شکست Icana

احمد بخشایش‌اردستانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، گفت: رژیم صهیونیستی دائماً ادعا می‌کند که چهارمین ارتش بزرگ دنیا است و همه ارتش‌های عربی خاضع ارتش رژیم غاصب هستند از این رو رژیم صهیونیستی برای خود نوعی اقتدار روانی در منطقه ایجاد کرده بود، اقتداری که ناشی از ضعف و زبونی دولت‌های عرب است.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با توجه به نقش پهپاد ایرانی در تغییر معادلات منطقه‌ای و جهانی گفت: نخستین مسئله‌ای که در رابطه با تاثیر پهپاد‌های ایران به ذهن خطور می‌کند این است که اقتدار روانی رژیم صهیونیستی درهم شکست و ما در جنگ روانی پیروز میدان شدیم.

بخشایشی افزود: ارسال پهپاد ایرانی حزب‌الله به خاک سرزمین‌های اشغالی پاسخی صریح به پهپادی بود که چندی پیش استکبار به خاک ایران فرستاد و توسط نیرو‌های نظامی به زمین نشانده شد، در این میان نکته جالب این است که از میان چند هواپیمای بدون سرنشینی که از سوی حزب‌الله بر فراز سرزمین‌های اشغالی به پرواز درآمد، تنها صهیونیست‌ها توانستند یک مورد را بعد از گذشت چند ساعت از گشت‌زنی شناسایی کنند.

وی درباره ادعای غرب و رژیم صهیونیستی مبنی بر حمله نظامی ضد جمهوری اسلامی ایران گفت: همانطور که امروز ایران معادلات منطقه‌ای را تغییر می‌دهد در آینده نیز قدرت خدشه‌ناپذیری را در منطقه و جهان اعمال خواهد کرد و این پیام را برای غرب و صهیونیست‌ها داریم که در صورت شروع تخاصم نظامی، ایران جنگ را تمام خواهد کرد.

نماینده اردستان در مجلس توضیح داد: ‌پهپاد ایرانی نشانگر عظمت نیروهای مسلح جمهوری اسلامی است و با این کار نشان داد که دوشادوش ارتش‌های بزرگ و پرادعای غربی فناوری نظامی خود را ارتقاء می‌دهد.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با یادآوری این نکته که ایران با وجود تحریم‌های علمی و تکنولوژیکی توانست به توانایی ساخت این هواپیماهای بدون سرنشین نائل شود، گفت: ایران از تحریم‌ها فرصت ساخت و بی‌اعتنا به آنها به توانایی بومی تولید چنین فناوری‌های دست یافت.

در چند هفته اخیر اخبار مربوط به تاثیرات پرواز پهپاد ایرانی حزب‌الله بر فراز سرزمین‌های اشغالی توجهات بسیاری را برانگیخت، جمهوری اسلامی ایران نیز اعلام کرد که به نسل جدید از  پهپاد‌ها دست یافته که به مراتب پیشرفته‌تر از مدل‌های پیشین آن است./

پایان پیام.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet