هدر موبایل
1391/08/08 15:31:16
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(13)

حیدری: اعتماد مردم به مطبوعات کم نشده است

مدیرمسئول روزنامه جوان با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، گفت: حضور پرشکوه مردم در این نمایشگاه بیانگر این است که چیزی از اعتماد مردم به مطبوعات کم نشده است.
حیدری: اعتماد مردم به مطبوعات کم نشده است مدیرمسئول روزنامه جوان با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، گفت: حضور پرشکوه مردم در این نمایشگاه بیانگر این است که چیزی از اعتماد مردم به مطبوعات کم نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/27980.jpg حیدری:,اعتماد,مردم,به,مطبوعات,کم,نشده,است Icana

محمدودود حیدری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: حضور مردم در نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، باشکوه‌تر از نمایشگاه مطبوعات سال گذشته بوده و نمایشگاه هم از نظر نحوه برگزاری و هم استقبال مخاطبان بهتر از سال گذشته برگزار شد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با وجودی که آمار دقیقی از مخاطبان امسال و سال گذشته ندارم، ولی مطمئن هستم که تعداد مخاطبان امسال نمایشگاه چند برابر بیشتر از سال گذشته است.

مدیرمسئول روزنامه جوان یادآور شد: حضور مردم در این نمایشگاه نقطه روشنی است چرا که نشان می‌‌دهد اعتماد مردم نسبت به مطبوعات کم نشده است و مطبوعات به خوبی فرهنگ‌سازی کرده‌اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet