ایام محرم 1398
1391/08/08 15:47:25
سرویس استان ها
جباری با اشاره به دیدار مجمع نمایندگان هرمزگان با معاون اول رئیس جمهور:

هیچ بخشی از هرمزگان جدا نمی‌شود

نماینده مردم بندرلنگه،بستک و پارسیان در مجلس با اشاره به دیدار مجمع نمایندگان هرمزگان با معاون اول رئیس جمهور، اعلام کرد: هیچ طرحی برای جداسازی برخی بخش‌ها از هرمزگان در دستور کار دولت نیست.
هیچ بخشی از هرمزگان جدا نمی‌شود نماینده مردم بندرلنگه،بستک و پارسیان در مجلس با اشاره به دیدار مجمع نمایندگان هرمزگان با معاون اول رئیس جمهور، اعلام کرد: هیچ طرحی برای جداسازی برخی بخش‌ها از هرمزگان در دستور کار دولت نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/15251.jpg هیچ,بخشی,از,هرمزگان,جدا,نمی‌شود Icana

احمد جباری در گفت‌‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دیدار مجمع نمایندگان استان هرمزگان با معاون اول رئیس جمهور، گفت: در این دیدار که در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد، نمایندگان هرمزگان ضمن بیان وانتقال نگرانی خود و مردم از طرح مباحثی نظیر جدایی بخش هایی از استان هرمزگان بر ضرورت همگرایی هر چه بیشتر برای رفع موانع و مشکلات این مناطق تاکید کردند و خواستار تلاش دولت برای انسجام بخشی و افزایش میزان بهره مندی مردمان ساکن در مرزها و سواحل از مواهب خدادادی شدند.

نماینده مردم بندرلنگه،بستک و پارسیان در مجلس با بیان این‌که رحیمی معاون اول رئیس جمهور نیز در این دیدار هرگونه برنامه ای در این راستا را منتفی اعلام کرده، افزود: طبق صحبت‌های معاون اول رئیس جمهور اساسا برنامه و یا طرحی برای جدا‌سازی بخش هایی از استان هرمزگان در دستور کار دولت نبوده و نخواهد بود.

وی تأکید کرد: باید ظرفیت های ساحلی و اقلیمی هرمزگان در اختیار مردم این منطقه باقی بماند و برای  بالفعل شدن آن تلاش کرد.

وی افزود: معاون اول رئیس جمهور با بیان علاقه وافری که به مردم استان هرمزگان دارد قول داده تا مسائل و موضوعات مرتبط با استان هرمزگان را با دقت پیگیری کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در این دیدار نمایندگان هرمزگان به طرح برخی مسائل و مشکلات و موانع موجود بر سر راه پیشرفت این استان پرداختند.

نماینده مردم بندرلنگه،بستک و پارسیان در مجلس ادامه داد: از سوی معاون اول رئیس جمهوری نیز مقرر شد تا در آینده ای نزدیک سفری ویژه با برخی از وزرای اقتصادی و صنعتی به هرمزگان صورت گیرد و در این سفر موضوعات و دغدغه‌های مردم پیگیری شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet