هدر موبایل
1391/08/08 15:41:54
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(14)/

جلالی: سرتاپای قانون انتخابات ریاست‌جمهوری دارای اشکال است

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در جریان بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با بیان اینکه سر تا پای قانون فعلی انتخابات ریاست جمهوری دارای اشکال است، گفت: نباید با حاشیه‌سازی و بلوا مجلس را از وظیفه ذاتی خود در نگارش قانون دور کرد.
جلالی: سرتاپای قانون انتخابات ریاست‌جمهوری دارای اشکال است رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در جریان بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با بیان اینکه سر تا پای قانون فعلی انتخابات ریاست جمهوری دارای اشکال است، گفت: نباید با حاشیه‌سازی و بلوا مجلس را از وظیفه ذاتی خود در نگارش قانون دور کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/26703.jpg جلالی:,سرتاپای,قانون,انتخابات,ریاست‌جمهوری,دارای,اشکال,است Icana

کاظم جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه قانون انتخابات ریاست جمهوری بعد از انقلاب هیچ تغییری نکرده و نیاز به بازنگری دارد، افزود: مجلس هم‌اکنون با طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری وظیفه ذاتی خود را به انجام می‌رساند.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ممکن است کسانی به این طرح ایراداتی داشته باشند که ما معتقدیم به جای ایجاد بلوا باید نقد علمی خود را مطرح کرده و راهکار ارائه دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم ادامه داد: بلوای سیاسی، ایجاد هیجان و دعوای سیاسی بر سر قانون انتخابات ریاست جمهوری کار درستی نیست و نباید مجلس را در هر وظیفه‌ای که می‌خواهد انجام دهد دچار حاشیه کرد.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با بیان اینکه برخی در تلاشند تا با ساماندهی رسانه‌ای، مجلس را ناکارآمد جلوه دهند، تاکید کرد: ما معتقدیم طرح قانون اصلاح انتخابات ریاست جمهوری، طرح کاملی نیست، اما باید با چکش‌کاری به قانون جامعی دست پیدا کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet