ولادت حضرت امام رضا (ع)
1391/08/08 18:45:07
سرویس سیاسی
کاشانی:‌

تأمین امنیت سیستان و بلوچستان با نیرو‌های بومی انجام شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری تکرار حوادث تروریستی در استان سیستان و بلوچستان، گفت: تأمین امنیت این استان با استفاده از نیرو‌های بومی انجام شود.
تأمین امنیت سیستان و بلوچستان با نیرو‌های بومی انجام شود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با یادآوری تکرار حوادث تروریستی در استان سیستان و بلوچستان، گفت: تأمین امنیت این استان با استفاده از نیرو‌های بومی انجام شود. https://cdn.icana.ir/d/019/21833.jpg تأمین,امنیت,سیستان,و,بلوچستان,با,نیرو‌های,بومی,انجام,شود Icana

ناصر کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، سرچشمه و منشا حوادث تروریستی را در خارج از مرز‌ها دانست و گفت: آمریکا به عنوان استکبار جهانی و همچنین رژیم صهیونیستی با ابزار سازمان‌های جاسوسی خود مثل سازمان سیا و موساد همواره برنامه‌های خاصی برای خراب‌کاری در سیستان و بلوچستان دارند و بعضاً برخی افراد که از ضعف اعتقادی و ایمانی و اخلاقی رنج می‌برند را در قالب برخی گروهک‌های افراطی و تند‌رو سازماندهی می‌کنند که سرانجام آن چنین حوادث تلخی است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با یادآوری ناکام ماندن توطئه‌های تروریستی دشمنان، گفت: هر چه این حوادث بیشتر تکرار شود مردم منطقه سیستان و بلوچستان نیز به فراخور آن هوشیار‌تر شده و دشمنان را در راستای نیل به اهدافشان ناکام می‌گذارند چراکه این مزدوران آمریکا و صهیونیستم از پایگاه مردمی بهره‌مند نیستند و از خارج کشور خط فکری می‌گیرند.

وی توضیح داد:  توصیه می کنم برای حفظ بیشتر امنیت منطقه سیستان و بلوچستان از نیرو‌های بومی استفاده شود، چنانچه سپاه پاسداران در اقدامی مناسب از مردم بومی بلوچ به صورت کادری و رسمی استخدام می‌کند که این سیاست به حفظ امنیت مناطق مرزی کمک بیشتری کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تصریح کرد: اگر حفظ امنیت منطقه به مردم سپرده شود مشکلات منطقه سیستان و بلوچستان کمتر می‌شود چراکه بومیان شناخت بیشتری به محیط و جامعه ناحیه خود دارند.

روز جمعه ساعت پنج و سی دقیقه بامداد طی عملیاتی تروریستی پاسگاهی در شهرستان سرباز  حمله می‌کنند که طی آن دو سرباز شیفت این پاسگاه مرزی به  درجه رفیع شهادت می‌رسند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet