هدر اصلی
1391/08/08 16:52:22
سرویس بین الملل
هروی:

رئیس‌ هیأت پارلمانی آلمان به زیارت حرم حضرت معصومه رفت

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و آلمان با بیان اینکه اعضای گروه دوستی پارلمانی دو کشور فردا سه‌شنبه نهم آبان ماه نخستین جلسه خود را برگزار خواهند کرد، گفت: این گروه در گردشی توریستی، به شهرهای اصفهان و قم سفر کردند.
رئیس‌ هیأت پارلمانی آلمان به زیارت حرم حضرت معصومه رفت رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و آلمان با بیان اینکه اعضای گروه دوستی پارلمانی دو کشور فردا سه‌شنبه نهم آبان ماه نخستین جلسه خود را برگزار خواهند کرد، گفت: این گروه در گردشی توریستی، به شهرهای اصفهان و قم سفر کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/27737.jpg رئیس‌,هیأت,پارلمانی,آلمان,به,زیارت,حرم,حضرت,معصومه,رفت Icana

جواد هروی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه فردا سه‌شنبه نهم آبان ماه نخستین جلسه گروه‌های دوستی پارلمانی ایران و آلمان در محل مجلس شورای اسلامی و به ریاست وی برگزار خواهد شد، گفت: در این جلسه همه اعضا حاضر خواهند بود.

نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی، روابط مستحکم اقتصادی ایران و آلمان را یادآور شد و افزود: در این جلسه،‌ علاوه بر تحکیم روابط اقتصادی و پارلمانی دو کشور، زمینه‌های تقویت روابط فرهنگی و خصوص علمی و دانشگاهی نیز بررسی خواهد شد.

نایب‌رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به حضور اعضای این گروه در دو روز گذشته در ایران، اشاره و تصریح کرد: هیأت پارلمانی آلمان در دو روز گذشته به ایران آمد، این هیأت علاوه بر اینکه گردشی توریستی به اصفهان داشت، به قم رفت و با مراکز تحقیقاتی و حوزوی ـ اسلامی این شهر نیز بیشتر آشنا شد.

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و آلمان در پاسخ به این پرسش که آیا بیژن جیره‌سرا رئیس گروه دوستی پارلمانی آلمان به دلیل علقه‌های مذهبی و ملی خود در قم حاضر شده است؟، گفت: ایرانی‌ها همواره علقه‌های مذهبی و شیعی خود را در هر جای جهان که باشند، حفظ می‌کنند و به همین دلیل است که رئیس ایرانی گروه دوستی پارلمانی آلمان، به زیارت حضرت فاطمه معصومه (س)‌رفت.

هروی در پاسخ به پرسش دیگری که در سفرهای زیارتی و سیاحتی گروه پارلمانی آلمانی، کدام یک از نمایندگان مجلس شورای اسلامی آنها را همراهی می‌کرده است؟، توضیح داد: در سفرهای آنها هیچ کدام از نمایندگان مجلس شورای اسلامی حاضر نبودند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet