هدر موبایل
1391/08/08 17:08:08
سرویس سیاسی
کولیوند:

دنیای امروز از حالت تک قطبی خارج شده است

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی با یادآوری پایان دوران حکمرانی مطلق آمریکا در جهان گفت: دنیای امروز تک صدای نیست و اسلام نیز بدل به صدایی رسا در جهان شده است.
دنیای امروز از حالت تک قطبی خارج شده است عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی با یادآوری پایان دوران حکمرانی مطلق آمریکا در جهان گفت: دنیای امروز تک صدای نیست و اسلام نیز بدل به صدایی رسا در جهان شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/20414.jpg دنیای,امروز,از,حالت,تک,قطبی,خارج,شده,است Icana

محمد جواد کولیوند در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، درباره تلاش طولانی مدت غرب و آمریکا برای شکست دادن انقلاب اسلامی، گفت: اتحادیه اروپا و آمریکا به این نتیجه رسیده‌اند که با توجه به لطمات و ورشکستگی  اقتصادی که با آن مواجه‌اند در برابر ملتی که 33 سال در حال مقاومت بوده راه به جای نمی‌برند و باید سر تعظیم فرو بیاورند.

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی گفت: غرب به این نتیجه رسیده که مذاکرات باید در فضای واقعی صورت بگیرد به این معنا که دو طرفه و عادلانه باشند.

وی گفت: در دنیای امروز هیچ کشوری نمی‌پذیرد که از یک طرف به آن فشار، تهدید و تحریم  وارد و از طرفی دیگر به آن پیشنهاد مذاکره داده شود.

نماینده مردم کرج در مجلس توضیح داد: دنیای امروز از حالت تک قطبی بودن خارج و اسلام تبدیل به صدای رسا و غالب در جهان شده است و جمهوری اسلامی توانسته 33 سال با تهدیدات استکبار مقابله کند.

کولیوند تصریح کرد: این طور که از حرف‌های سیاستمداران غربی پیداست مقاومت‌های ملت مسلمان ایران جواب داده و باید در راه نیل به اهداف و آرمان‌های انقلاب پایمردی کنیم که پیروزی آز آن ماست.

وی درباره دلیل پافشاری غرب بر روی تحریم‌ها و تهدید‌ها با وجود اشراف بر ناکارآمد بودن آنها گفت: استکبار بر روی تصمیمات کینه‌توزانه خود پافشاری می‌کند چون توانایی آن را ندارد که یک‌شبه راه 33 ساله انقلاب اسلامی را مسدود سازد.

کولیوند افزود: تحریم‌های غرب نمونه بارز نقض حقوق بشر در جهان هستند چرا که با اعمال این تحریم‌ها حتی لوازم و دارو‌های پزشکی که برای مداوای بیماران ضروری است دیگر به کشور وارد نمی‌شود و از این رو تحریم‌ها جان انسان‌های زیادی را تهدید می‌کند و این مصداق توحش و رفتار غیر انسانی غرب  به خصوص آمریکا است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس درباره نقش لابی صهیونیست‌ها در سیاست تحریم‌های غرب گفت: صهیونیست‌ها در راس این تصمیمات ضد ایرانی هستند و به اروپا و آمریکا خط فکری می‌دهند ولی خود آنها نیز به این نتیجه رسیده‌اند که این تهدیدات و تحریم‌ها  حفظ بقای رژیم صهیونیستی ‌را به خطر می‌اندازد.

شورای روابط خارجی آمریکا طی گزارشی اعلام کرده بود تا زمانی که بر ایران فشار و تحریم وارد کنیم نباید انتظار گفتگوی موثر را از این کشور داشته باشم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet