هدر موبایل
1391/08/08 17:25:56
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(17)

خجسته: طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری تقدیم هیات رئیسه می‌شود

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با تاکید بر اینکه اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری از ضروریات کشور است، تصریح کرد: کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس در اسرع وقت این طرح را تکمیل کرده و به هیات رئیسه مجلس ارسال می‌کند.
خجسته: طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری تقدیم هیات رئیسه می‌شود رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با تاکید بر اینکه اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری از ضروریات کشور است، تصریح کرد: کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس در اسرع وقت این طرح را تکمیل کرده و به هیات رئیسه مجلس ارسال می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/24221.jpg خجسته:,طرح,اصلاح,قانون,انتخابات,ریاست‌جمهوری,تقدیم,هیات,رئیسه,می‌شود Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، ضمن تشکر از رسانه قوه مقننه درباره اطلاع‌رسانی از طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری که در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در حال بررسی است، گفت: با گذشت 27 سال از قانون انتخاباتی کشور، اصلاح و بازنگری این قانون از ضروریات کشور محسوب می‌شود.

نماینده مردم همدان، قهاوند و فامنین در مجلس نهم افزود: بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری یک کار جمعی و با همکاری وزارت کشور، مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، کمیسیون‌های تخصصی مجلس و همچنین با استفاده از نظریات و دیدگاه‌های کارشناسی همه متخصصان و صاحب‌نظران امر در حال بررسی و تصویب است.

رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس با بیان اینکه 6 ماده از 13 ماده این طرح در کمیسیون شوراهای مجلس با اتفاق آرا به تصویب رسیده است، یادآور شد: کمیسیون شوراها در اسرع وقت این طرح را تکمیل کرده و به هیات رئیسه مجلس ارسال می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet