هدر موبایل
1391/08/08 17:51:24
سرویس استان ها
در جلسه امروز مجمع نمایندگان قم مطرح شد:

استفاده از ظرفیت های بخش‌خصوصی در پروژه‌های عمرانی کشور

دبیر مجمع نمایندگان قم درباره جلسه امروز این مجمع گفت: این جلسه با حضور دکتر لاریجانی و استاندار قم نویدبخش اخبار خوبی برای مردم این استان است.
استفاده از ظرفیت های بخش‌خصوصی در پروژه‌های عمرانی کشور دبیر مجمع نمایندگان قم درباره جلسه امروز این مجمع گفت: این جلسه با حضور دکتر لاریجانی و استاندار قم نویدبخش اخبار خوبی برای مردم این استان است. https://cdn.icana.ir/d/019/22703.jpg استفاده,از,ظرفیت,های,بخش‌خصوصی,در,پروژه‌های,عمرانی,کشور Icana

احمد امیرآبادی فراهانی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره جلسه امروز (دوشنبه 8 آبان ماه) مجمع نمایندگان قم که با حضور دکتر لاریجانی، رضا آشتیانی عراقی و استاندار قم وی برگزار شد گفت: نشست امروز چهارمین جلسه نمایندگان قم که یکی از موضوعات مطرح شده در این نشست درباره فروش اوراق مشارکت برای سرشاخه های دز از سد کوچ ری بود که قرار شد مجمع نمایندگان قم برای تأمین 70 میلیارد تومان اعتبار از طریق بانک صادرات و فروش اوراق مشارکت در کل ایران، این قضیه را پیگیری کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مجمع نمایندگان قم در جلسه امروز درباره اعتبارات سرشاخه های دز بود که قرار شد دکتر لاریجانی با محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی صحبتی در این زمینه داشته باشد و این موضوع را پیگیری کند.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز درباره تأمین نقدینگی شرکت توزیع برق استان قم هم صحبت شد افزود: بنا شد در این زمینه صحبتی با وزارت نیرو داشته باشیم و در رابطه با دستگاه های TBM که در داخل تونل های انتقال آب است راه حلی برای خروج آنها و انتقال کامل آب به استان قم اندیشیده شود.

امیرآبادی فراهانی در خصوص اوراق مشارکت در نظر گرفته شده در بودجه سال 90 گفت: بانک مرکزی در خصوص اوراق مشارکتی که در بودجه سال 90 در نظر گرفته شده بود استعلامی کرد که قرار شد من با هماهنگی اداره کل قوانین مجلس شورای اسلامی این موضوع را رسیدگی کنم تا زمینه حل مشکلات بسیاری از شهرداری های کشور به وجود آید.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه بودجه سال 92 بودجه ای انقباضی است، تصریح کرد: در رابطه با استفاده از توانمندی های بخش خصوصی در اجرای پروژه های عمرانی قرار شده است صحبت هایی در کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اعضای کمیسیون مواردی مطرح شود و در مورد استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در بودجه سال 92 پیش بینی‌هایی صورت بگیرد.

نماینده مردم قم در مجلس در رابطه با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی در استان قم یادآور شد: در جلسه امروز که با حضور استاندار قم تشکیل شد مقرر شد ستادی با حضور من، رضا آشتیانی عراقی، استاندار قم، نماینده دکتر لاریجانی، اتاق بازرگانی، مدیر کل صنعت، معدن و تجارت، معاون برنامه ریزی و شهردار قم برای سرمایه گذاری در استان تشکیل شود تا پس از تشکیل، این ستاد به دنبال جذب سرمایه گذار برای قم باشد.

دبیر مجمع نمایندگان استان قم با بیان اینکه جلسه بعدی مجمع نمایندگان قم یک ماه آینده با حضور استاندار قم برگزار می شود افزود: جلسه امروز مجمع نمایندگان با حضور دکتر لاریجانی و استاندار نویدبخش اخبار خوبی برای مردم قم است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet