هدر اصلی
1391/08/08 18:27:18
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(20)

طاهرخانی: برنامه مدونی برای تحقق اجرای عدالت آموزشی وجود ندارد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم در بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، گفت: متاسفانه برنامه‌ای مدون برای تحقق اجرای عدالت آموزشی وجود ندارد.
طاهرخانی: برنامه مدونی برای تحقق اجرای عدالت آموزشی وجود ندارد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم در بازدید از غرفه خبرگزاری خانه ملت در نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها، گفت: متاسفانه برنامه‌ای مدون برای تحقق اجرای عدالت آموزشی وجود ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/10204.jpg طاهرخانی:,برنامه,مدونی,برای,تحقق,اجرای,عدالت,آموزشی,وجود,ندارد Icana

امیر طاهرخانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، گفت: خیلی وقت است که عدالت آموزشی به‌عنوان بحثی جدی در آموزش و پرورش مطرح شده اما متاسفانه هر زمان دستخوش تغییراتی می‌شود که نتوانسته ما را به نتایج دلخواه برساند.

نماینده مردم تاکستان در مجلس هشتم شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه هر روزه شاهد تغییرات در برنامه‌ها و سیاستگذاری‌های آموزش و پرورش هستیم، برای همین موضوعاتی همچون عدالت آموزشی در اجرا با مشکلات فراوانی روبرو است.

وی با بیان اینکه برنامه‌ای ثابت برای اجرای عدالت آموزشی وجود ندارد، گفت: معمولا دستگاه‌های اجرایی آمار و ارقامی در این‌خصوص ارائه می‌دهند، اما هیچگاه واقعیت‌های موجود دیده نشده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هشتم گفت: عدالت آموزشی در مناطق مختلف کشور قابل مشاهده نیستند، در حالی که نیاز است تا این مهم را در سطح کشور گسترش دهیم و از کسانی که دارای دیده و اندیشه هستند در اجرای این امر استفاده کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet