ایام محرم 1398
1391/08/09 09:41:28
سرویس اجتماعی
عزیزی در گردهمایی تخصصی روسای ادارات اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره):

کمیته امداد امام خمینی یکی از موفق‌ترین نهادها در حوزه اشتغال است

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، تاکید کرد: تعامل بیشتر میان دولت و مجلس برای حل مشکلات اقتصادی بهتر به نتیجه می‌رسد.
کمیته امداد امام خمینی یکی از موفق‌ترین نهادها در حوزه اشتغال است رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، تاکید کرد: تعامل بیشتر میان دولت و مجلس برای حل مشکلات اقتصادی بهتر به نتیجه می‌رسد. https://cdn.icana.ir/d/019/23712.jpg کمیته,امداد,امام,خمینی,یکی,از,موفق‌ترین,نهادها,در,حوزه,اشتغال,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، عبدالرضا عزیزی در همایش معاونان و روسای ادارات اشتغال و خودکفایی استان‌های کمیته امداد با بیان اینکه دشمن جنگ تمام عیار اقتصادی ضدایران به راه انداخته است، افزود: در شرایط کنونی سوال از رئیس‌جمهور و استیضاح وزیر معنا پیدا نمی‌کند و با تعامل و ارتباط برقرار کردن بهتر می‌توان به نتیجه رسید.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: دولت نیز در زمینه توانمندسازی و اشتغالزایی پیش‌قدم است، ضمن اینکه ایجاد صندوق توسعه کشاورزی در سراسر کشور به ریاست رئیس جمهور از اقدامات مطلوبی است که زمین و اعتبار لازم را در اختیار افراد تحصیل کرده قرار می‌دهد و این افراد هم برای خود و هم دیگران شغل ایجاد می‌کنند.

وی کمیته امداد امام خمینی (ره) را به دلیل برنامه‌های مدون و قوی یکی از موفق‌ترین نهادها در حوزه اشتغال برشمرد وگفت: این نهاد با عملکرد موفق خود نه تنها در داخل کشور بلکه در محافل بین‌المللی نیز حرفی برای گفتن دارد.

عزیزی انسجام بیشتر برای انجام موفق‌تر برنامه‌های تدوین شده در حوزه اشتغال را در کشور را ضروری خواند وافزود: مشاغل خرد باید با حمایت و کمک منجر به مشاغل کلان شود چرا که در این صورت فرد ضمن اشتغالزایی برای خود، دیگران را نیز وارد بازار کار می‌کند.

نماینده مردم شیروان در مجلس نهم، همچنین به ارتقای کیفیت محصولات تولیدشده اشاره کرد وگفت: بعد از اشتغالزایی نیز مددجویان باید آموزش‌های لازم برای تولید محصولات با کیفیت، استاندارد و قابل رقابت با محصولات دیگر داده شود.

عزیزی خواسته‌های کمیته امداد در حوزه اشتغال از مجلس شورای اسلامی را به حق دانست و گفت: در تلاش هستیم که در فصل بودجه، مطالبات این نهاد محقق شود.

وی بر افزایش تسهیلات اشتغالزایی از 10 میلیون تومان به 15 میلیون تومان تاکید و ابراز امیدواری کرد که این قانون هر چه زودتر در شورای پول و اعتبار به تصویب برسد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، گفت: مددجویان کمیته امداد در عین نیازمندی، متعهد به پرداخت وام‌های اشتغالزایی هستند و این امر باید مدنظر بانک‌ها قرار بگیرد و توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز این مهم را به صورت مکتوب و شفاهی از بانک مرکزی پیگیری خواهند کرد زیرا مردمی که در زمان جنگ تحمیلی 220 هزار شهید تقدیم انقلاب و نظام کردند شایسته بیشترین خدمت هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet