هدر موبایل
1391/08/09 10:04:23
سرویس فرهنگی
رجایی با یادآوری هشدار IOCبه وزارت ورزش و جوانان:

بی‌اعتنایی مسوولان، ورزش ایران را تا یک قدمی تعلیق برده است

نماینده اصولگرای مجلس نهم،با بیان اینکه بی توجهی به درخواست IOCورزش کشور را تا یک قدمی تعلیق برده است، گفت: مسوولان وزارت ورزش و جوانان نباید تهدیدهای مراجع بین‌المللی ورزشی را نادیده بگیرند.
بی‌اعتنایی مسوولان، ورزش ایران را تا یک قدمی تعلیق برده است نماینده اصولگرای مجلس نهم،با بیان اینکه بی توجهی به درخواست IOCورزش کشور را تا یک قدمی تعلیق برده است، گفت: مسوولان وزارت ورزش و جوانان نباید تهدیدهای مراجع بین‌المللی ورزشی را نادیده بگیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/7669.jpg بی‌اعتنایی,مسوولان،,ورزش,ایران,را,تا,یک,قدمی,تعلیق,برده,است Icana

عباس رجایی در گفت‌و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری نامه کمیته بین‌المللی المپیک به ایران مبنی بر ممنوعیت برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک ایران، گفت: متاسفانه وزارت ورزش و جوانان به هشدارهای مراجع بین‌المللی بی توجه است.

نماینده مردم اراک و کمیجان درمجلس شورای اسلامی، با یادآوری نامه قبلی کمیته بین‌المللی المپیک و تاکید این کمیته برای بازگشت مدیران برکنارشده فدراسیون‌ها، افزود: ظاهرا تا به امروز هیچ اقدام اصلاحی از سوی وزارتخانه صورت نگرفته که دومین نامه هشدارآمیز کمیته به ایران می رسد.

ورزش کشور در معرض تهدید و حاشیه

وی، ادامه داد: در شرایطی که وزارت ورزش و جوانان می‌تواند با احترام به قوانین نهادهای بین المللی مسیر را برای توسعه ورزش کشور فراهم کند، اما بی اعتنایی‌ها ورزش کشور را دچار حاشیه وتهدید کرده است.

ورزش کشور تا یک قدمی تعلیق

این  نماینده اصولگرای مجلس نهم با بیان اینکه بی توجهی به درخواست IOCورزش کشور را تا یک قدمی تعلیق برده است، گفت: مسوولان وزارت ورزش و جوانان نباید تهدیدهای مراجع بین المللی ورزشی را نادیده بگیرند.

نمی توانیم با مجامع جهانی هماهنگ نباشیم

رجایی با تاکید بر اینکه آینده ورزش کشور به همکاری مناسب و در چارچوب وزارتخانه ورزش و جوانان با کمیته بین‌المللی المپیک بستگی دارد، تصریح کرد: نمی توانیم فوتبال کشورمان را جدا از سایر کشورها ببینیم و با مجامع جهانی هماهنگ نباشیم.

مذاکرات شفاهی دیگر پاسخگو نیست

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس نهم، با بیان اینکه بحث تعلیق ورزش ایران پیش از المپیک مطرح بود و این مشکل با پادرمیانی شورای المپیک آسیا حل شد، گفت: مذاکرات شفاهی دیگر پاسخگو نیست، بهتر است  با اصلاح اساسنامه فدراسیون‌هاهرچه زودتر مشکل بین وزارت ورزش و کمیته بین‌المللی المپیک حل شود.

کمیته بین‌المللی المپیک در تازه‌ترین نامه خود به کمیته ملی المپیک ایران، برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک ایران را ممنوع اعلام کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet