شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/09 10:15:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو هیات رئیسه مجلس:

گرانی برای مردم غیرقابل تحمل شده است

گرانی کالاهای مختلف برای مردم غیرقابل تحمل شده است و مسئولان باید برای مهار گرانی های لجام گسیخته راه حل اساسی بیندیشند.
گرانی برای مردم غیرقابل تحمل شده است گرانی کالاهای مختلف برای مردم غیرقابل تحمل شده است و مسئولان باید برای مهار گرانی های لجام گسیخته راه حل اساسی بیندیشند. https://cdn.icana.ir/d/019/19352.jpg گرانی,برای,مردم,غیرقابل,تحمل,شده,است Icana

به گزارش گر وه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ سید شریف حسینی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی به مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) ، گفت:متاسفانه گرانی کالاهای مختلف فشار مضاعفی را به مردم وارد می کند و برای مردم غیرقابل تحمل شده است و از همین رو نباید مسئولان دولتی نسبت به این موضوع بی تفاوت باشند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان این که شعار دادن در مورد گرانی ها موجب حل مشکل مردم نمی شود، اظهار داشت: نمایندگان مجلس و مسئولان دولتی باید ضمن تعامل و همکاری با یکدیگر به گونه ای عمل کنند که تورم به بهترین شکل کنترل شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تلاش های مسئولان برای رفع گرانی ها کافی نیست، تصریح کرد: اگر دولت اولویت نخست خود را مسایل اقتصادی و معیشتی مردم قرار دهد و برنامه ریزی دقیقی در این رابطه انجام دهد، به طور قطع می تواند برای کاهش تورم اقداماتی انجام دهد.

این نماینده مجلس نهم در ادامه افزود: اگر برای حل مشکل تورم و گرانی نقصی در قوانین وجود دارد، مجلس شورای اسلامی آمادگی هرگونه همکاری را دارد زیرا این تعامل و همکاری موجب می شود که مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم حل شود.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزایش درآمد مردم یا افزایش میزان یارانه نقدی را راه حل مناسبی برای مقابله با تورم لجام گسیخته ندانست و عنوان کرد: اعتقاد برخی این است که برای مقابله با تورم و گرانی باید درآمد مردم بیشتر شود و یا میزان یارانه نقدی افزایش بیابد، اما واقعیت این است که افزایش نقدینگی در جامعه رشد تورم و رکود اقتصادی را به دنبال دارد./

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet