هدر اصلی
1391/08/09 10:40:48
سرویس استان ها
ثروتی : وعده‌های وزیر راه و شهرسازی باز هم محقق نشد

کنارگذر شمالی بجنورد پس از 12 سال به نقطه پایان نرسید

نماینده بجنورد، جاجرم، مانه، سملقان وگرمه با بیان این‌که کنارگذرشمالی بجنورد به دلیل سهل‌انگاری و کمبود اعتبارات به تعویق افتاده است، گفت: علی رغم قول‌های مکرر وزیر راه طی ۲ سال اخیر، این پروژه باز هم اجرایی نشده است.
کنارگذر شمالی بجنورد پس از 12 سال به نقطه پایان نرسید نماینده بجنورد، جاجرم، مانه، سملقان وگرمه با بیان این‌که کنارگذرشمالی بجنورد به دلیل سهل‌انگاری و کمبود اعتبارات به تعویق افتاده است، گفت: علی رغم قول‌های مکرر وزیر راه طی 2 سال اخیر، این پروژه باز هم اجرایی نشده است. https://cdn.icana.ir/d/019/22130.jpg کنارگذر,شمالی,بجنورد,پس,از,12,سال,به,نقطه,پایان,نرسید Icana

موسی الرضا ثروتی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با کنارگذر شمالی شهر بجنورد اعلام کرد: این پروژه پس از 12 سال به دلایل مختلف هنوز اجرایی نشده و این امر مشکلات بسیاری را برای مردم شهرستان ایجاد کرده است.  

نماینده بجنورد، جاجرم، مانه، سملقان وگرمه در ادامه توضیح داد: 3 سال پیاپی است مسئولان وعده اجرایی شدن پروژه کنارگذر شمالی شهر بجنورد را می‌دهند که متأسفانه به تعویق می‌افتد.

وی  ضمن یادآوری این که  آخرین بار وزیر راه و شهرسازی قول داده بود شهریورماه سال جاری کنارگذر شمالی بجنورد به بهره‌برداری برسد، افزود: این پروژه حدود 20 کیلومتر است که پس از 12 سال هنوز اجرایی نشده است.

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که 3 بار وزیر راه قول داده پروژه کنارگذر شمالی شهر بجنورد به اتمام برسد که متأسفانه محقق نشده است، گفت: سهل‌انگاری و کمبود اعتبارات باعث شده این پروژه اجرایی نشود.

ثروتی  با بیان این‌که به دلیل کاهش درآمدهای نفتی برخی پروژه‌ها اجرایی نشده است، گفت: البته این مسئله در مورد کنارگذرشمالی شهر بجنورد صدق نمی‌کند چراکه سال‌هاست اجرای آن پشت گوش انداخته می‌شود.

نماینده بجنورد، جاجرم، مانه، سملقان وگرمه گفت: مصوب شده  30 درصد اعتبارات به اجرای طرح‌های ملی اختصاص داده شود اما عملاً پولی پرداخت نشده است.

نماینده بجنورد، جاجرم، مانه، سملقان و گرمه توضیح داد: این کنارگذر در مسیر مشهد به گرگان قرار دارد و شهر بجنورد را دور می‌زند؛ با راه‌اندازی این کنارگذر کامیون‌ها و خودروهای سنگینی که در این مدت از داخل شهر عبور می‌کردند می توانند از این مسیر تردد کنند.  

عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی متذکر شد: در طول این سالها شهروندان بسیاری  جان خود را در این مسیر از دست داده‌اند ضمن این‌که ترافیک این منطقه به دلیل تردد خودروهای سنگین باعث نارضایتی مردم منطقه و افزایش درگیری شده است. /

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet