خبرگزاری خانه ملت

حلول ماه ربیع الاول
1391/08/09 10:56:41
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(25)

نوباوه وطن: نیاز به مطالعه را باید در مردم ایجاد کرد

نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس درباره پایین بودن سرانه مطالعه در کشور گفت: روش‌هایی که در کشور برای افزایش سرانه مطالعه استفاده می‌شود مبتنی بر ایجاد نیاز به مطالعه نیست و مطمئناً شکست می‌خورد.
نوباوه وطن: نیاز به مطالعه را باید در مردم ایجاد کرد نایب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس درباره پایین بودن سرانه مطالعه در کشور گفت: روش‌هایی که در کشور برای افزایش سرانه مطالعه استفاده می‌شود مبتنی بر ایجاد نیاز به مطالعه نیست و مطمئناً شکست می‌خورد. https://cdn.icana.ir/d/019/12608.jpg نوباوه,وطن:,نیاز,به,مطالعه,را,باید,در,مردم,ایجاد,کرد Icana

بیژن نوباوه وطن در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت به خبرنگارماافزود: تا زمانی که مطالعه به یک نیاز برای افراد جامعه تبدیل نشود، کارایی لازم را نخواهد داشت.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: قطعاً نمی‌توان بدون ایجاد نیاز مردم را عادت به مطالعه داد و  طرح‌هایی هم که در این زمینه ارائه می‌شود نمی‌تواند پاسخگو باشد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: در بسیاری از کشورهای غربی مطالعه و عادت به آن به‌عنوان یک وظیفه از دوران دبستان به دانش‌آموزان آموخته می‌شود و مطالعه به عنوان یک نیاز دیده می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet