هدر موبایل
1391/08/09 11:16:06
سرویس بین الملل
خجسته با اشاره افزایش موج حملات به نوارغزه مطرح کرد:

هراس رژیم صهیونیستی از پیروزی‌های جبهه مقاومت اسلامی

رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور مجلس با اشاره به افزایش موج حملات هوایی رژیم صهیونیستی به نواره غزه، گفت: شکست‌های متعدد رژیم غاصب صهیونیستی در برابر جبهه مقاومت اسلامی،این رژیم جعلی را به صرافت انداخته تا برای جبران ناکامی‌های خود انتقام سختی از مردم بی دفاع غزه بگیرد.
هراس رژیم صهیونیستی از پیروزی‌های جبهه مقاومت اسلامی رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور مجلس با اشاره به افزایش موج حملات هوایی رژیم صهیونیستی به نواره غزه، گفت: شکست‌های متعدد رژیم غاصب صهیونیستی در برابر جبهه مقاومت اسلامی،این رژیم جعلی را به صرافت انداخته تا برای جبران ناکامی‌های خود انتقام سختی از مردم بی دفاع غزه بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/24220.jpg هراس,رژیم,صهیونیستی,از,پیروزی‌های,جبهه,مقاومت,اسلامی Icana

امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به افزایش موج حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه و کشته شدن ساکنان این منطقه بی‌دفاع،اظهار داشت: هراس رژیم جعلی صهیونیستی پس از شکست‌های متعدد در برابر مقاومت اسلامی که از سوی حزب‌الله لبنان، سوریه و جمهوری اسلامی ایران حمایت می‌شود نمایان و آشکار شده است.

نماینده مردم همدان،قهاوند وفامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی در شرایط بحرانی و زوال قرار گرفته، تصریح کرد:فشارهایی که از سوی هسته مقاومت  که در مقابله با رژیم اشغال‌گر قدس ظهور پیدا کرده‌اند،این رژیم جعلی را با بحران‌های جدی روبرو کرده است.

نماینده اصولگرای مجلس نهم با تاکید براینکه بیداری اسلامی رژیم غاصب صهیونیستی را منزوی‌تر از گذشته کرده است،ادامه داد: بیداری اسلامی شکل گرفته در خاورمیانه و شمال آفریقا و ساقط شدن دیکتاتورهای حامی و دست نشانده غرب در این مناطق غرب را  مصمم تر ازگذشته کرده تا از هیمنه پوشالی این رژیم جعلی حفاظت بیشتری کند.

وی ادامه داد: رژیم صهیونیستی که دیروز حافظ منافغ غرب به سرکردگی آمریکا بود، امروز به قدری اضطراب و نگرانی را در پس پرده بیداری اسلامی تجربه می‌کند که آمریکا در تلاش است تا به هر نحو ممکن این رژیم جعلی را در قلب جهان اسلام حفظ کند.

رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور،مجلس با بیان اینکه کارگردان سناریو ساختگی غرب در سوریه نیز رژیم صهیونیستی بوده،خاطرنشان کرد: غرب و رژیم صهیونیستی با تحریک کشورهای منطقه سعی در آتش افروزی در سوریه را داشته‌اند که با شکست در طرح‌های خود، برای قدرت‌نمایی اقدام به افزایش فشار در نواره غزه کرده‌اند./

پایان پیام/  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet