هدر موبایل
1391/08/09 11:09:43
سرویس اقتصادی
جلالی :

پیش بینی نمی‌شود لایحه بودجه 92 به موقع به مجلس برسد

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به این که ارائه به موقع لایحه بودجه سال آینده کل کشور موجب پیشبرد اهداف طرح‌های عمرانی و اقتصادی می‌شود، گفت: با توجه به این که براساس قانون دولت باید تا ۱۵ آذر هر سال لایحه بودجه سال آینده کل کشور را تنظیم و به مجلس ارائه دهد امسال فضای مساعدی برای ارائه به موقع لایحه بودجه ۹۲ از سوی دولت به مجلس دیده نمی‌شود.
پیش بینی نمی‌شود لایحه بودجه 92 به موقع به مجلس برسد رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به این که ارائه به موقع لایحه بودجه سال آینده کل کشور موجب پیشبرد اهداف طرح‌های عمرانی و اقتصادی می‌شود، گفت: با توجه به این که براساس قانون دولت باید تا 15 آذر هر سال لایحه بودجه سال آینده کل کشور را تنظیم و به مجلس ارائه دهد امسال فضای مساعدی برای ارائه به موقع لایحه بودجه 92 از سوی دولت به مجلس دیده نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/26703.jpg پیش,بینی,نمی‌شود,لایحه,بودجه,92,به,موقع,به,مجلس,برسد Icana

کاظم جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت افزود: ارائه به موقع لایحه بودجه سالانه به مجلس و تنظیم آن از سوی دولت موجب می‌شود تا طرح‌های عمرانی، اقتصادی و پژوهشی در موعد مقرر و براساس بودجه پیشرفت کرده و به اهداف تعیین شده در بودجه برسیم.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به فضای موجود ارائه به موقع لایحه بودجه 92 کل کشور از سوی دولت به مجلس پیش‌بینی نمی‌شود که امیدواریم دولت بودجه سال آینده را به موقع تقدیم مجلس کند.

وی اظهار داشت: با وجود این که امسال سال پایانی دولت است به همین دلیل ارائه به موقع لایحه بودجه 92 کل کشور باعث می‌شود تا در روند امور اجرایی کشور در دولت‌های بعدی سرعت گرفته و در عملکرد آنها تاثیرگذار باشد.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس در پایان یادآور شد: تمامی نمایندگان مجلس به دنبال ارائه به موقع لایحه بودجه سال آینده از سوی دولت هستند که امیدوارم این لایحه زودتر به مجلس برسد تا کمیسیون‌های تخصصی مجلس هم تنظیم آن را آغاز کرده و پس از تصویب نهایی جهت اقدام به دولت ابلاغ کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet