شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/10 09:55:28
سرویس بین الملل
جلالی با اشاره به نقض آتش بس:

راستی آزمایی غرب در بحران سوریه شکست خورده است

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به نقض آتش بس در سوریه توسط معارضان مسلح تحت حمایت غرب،گفت: کشورهایی که به ظاهر دلسوز مردم سوریه بوده‌ و سعی دارند القا کنند که معارضان، مردم این کشور بوده‌اند،به آتش بس پایبند باشند.
راستی آزمایی غرب در بحران سوریه شکست خورده است رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به نقض آتش بس در سوریه توسط معارضان مسلح تحت حمایت غرب،گفت: کشورهایی که به ظاهر دلسوز مردم سوریه بوده‌ و سعی دارند القا کنند که معارضان، مردم این کشور بوده‌اند،به آتش بس پایبند باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/26703.jpg راستی,آزمایی,غرب,در,بحران,سوریه,شکست,خورده,است Icana

کاظم جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نقض آتش بس برقرار شده در سوریه به مناسبت عید قربان در این کشور،اظهار داشت: کشورهای که به ظاهر دلسوز مردم سوریه بوده‌د و سعی دارند القا گر این مسئله باشند که معارضان، مردم مخالف دولت هستند،به آتش بس پایبند باشند.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: پایبندی به آتش بس از سوی مخالفان و حامیان آنها می‌تواند معیاری برای صحت ادعای آنها در حمایت ازمردم سوریه باشد که تاکنون این امر محقق نشده و با نقض آتش بس توسط معارضان این راستی آزمایی با شکست مواجه شده است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با بیان این که آتش بس می‌تواند معیاری برای میزان وفاداری معارضان به مردم را نشان دهد،خاطرنشان کرد: کشورهایی که اشک تمساح برای کشته شدن مردم در سوریه می‌ریزند، باید با وفاداری به آتش بسی که به مناسبت عید معنوی بزرگ مسلمانان در این کشور ایجاد شده وفادار بمانند تا راستی گفتار آنها نمایان شود./

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet