ایام محرم 1398
1391/08/09 11:59:54
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(28)

اسلامیان: مسئولان ،اقتصاد کشور را دستاویز مسائل سیاسی نکنند

عضو هیات رئیسه و خزانه‌دار اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران درباره نوسانات اخیر بازار ارز گفت: مسئولان کشور در برخورد با مسائل اقتصادی واقع‌نگر باشند و اقتصاد کشور را دستاویز مسائل سیاسی نکنند.
اسلامیان: مسئولان ،اقتصاد کشور را دستاویز مسائل سیاسی نکنند عضو هیات رئیسه و خزانه‌دار اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران درباره نوسانات اخیر بازار ارز گفت: مسئولان کشور در برخورد با مسائل اقتصادی واقع‌نگر باشند و اقتصاد کشور را دستاویز مسائل سیاسی نکنند. https://cdn.icana.ir/d/019/14482.jpg اسلامیان:,مسئولان,،اقتصاد,کشور,را,دستاویز,مسائل,سیاسی,نکنند Icana

محمود اسلامیان در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت به خبرنگار ما گفت: مسئولان در سیاستگذاری‌های اقتصادی مردم را اصل قرار دهند نه منافع سیاسی خود را، چرا که این مردم سال‌ها برای استقرار نظام جمهوری اسلامی جنگیدند.

عضو هیات رئیسه و خزانه‌دار اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران در ادامه اظهار داشت: طبق قانون برنامه پنجم دولت می‌باید نرخ ارز را هماهنگ با نرخ تورم و به صورت تدریجی بالا می‌برد تا امروز با این مشکل و شوک اقتصادی مواجه نمی‌شدیم.

وی گفت: ثابت نگه داشتن نرخ ارز طی سال‌های گذشته امتیازی برای واردات بود و اگر به تدریج افزایش می‌یافت، تولید ملی تقویت می‌شد، ذخایر ارزی افزایش می‌یافت و با این حجم عظیم واردات مواجه نبودیم و ذخایر ارزی کشور نیز بیشتر از اینها بود.

عضو هیات رئیسه و خزانه‌دار اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران تصریح کرد: باید به سمت تک نرخی شدن ارز برویم تا جلوی رانت‌های ارزی گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet