آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌(30)

امامی رضوی: بی‌اطلاعی وزارت‌بهداشت از اعتبار 50‌میلیون‌یورویی برای واردات لوازم آرایشی

سرویس اجتماعی
معاونت سلامت و درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه متاسفانه تعاملات بانک مرکزی با وزارتخانه در چند وقت اخیر سازنده نبوده است، گفت: وزارت بهداشت از اختصاص اعتبار 50 میلیون یورویی برای واردات لوازم آرایشی اطلاع نداشته است.
سه‌شنبه 9 آبان 1391 ساعت 12:24
امامی رضوی: بی‌اطلاعی وزارت‌بهداشت از اعتبار 50‌میلیون‌یورویی برای واردات لوازم آرایشی معاونت سلامت و درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه متاسفانه تعاملات بانک مرکزی با وزارتخانه در چند وقت اخیر سازنده نبوده است، گفت: وزارت بهداشت از اختصاص اعتبار 50 میلیون یورویی برای واردات لوازم آرایشی اطلاع نداشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/20765.jpg امامی,رضوی:,بی‌اطلاعی,وزارت‌بهداشت,از,اعتبار,50‌میلیون‌یورویی,برای,واردات,لوازم,آرایشی Icana

حسن امامی رضوی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت درگفت وگوبا خبرنگار ما، با بیان اینکه در 6 ماه اول سال اختصاص ارز به حوزه دارو ضعیف بوده است، تصریح کرد: هم‌اکنون مقداری از اعتبارات این حوزه پرداخت شده است اما به طور حتم این اعتبارات کافی نیست.

وی با تاکید بر اینکه هم‌اکنون بانک مرکزی تعاملاتی با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حوزه دارو دارد، گفت: متاسفانه تعاملات بانک مرکزی با وزارتخانه در چند وقت اخیر سازنده نبوده است، از این‌رو باید این تعاملات عملیاتی شود.

معاون سلامت و درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین در رابطه با موضوع اختصاص 50 میلیون یورو ارز دولتی به واردات محصولات لوازم آرایشی و بهداشتی افزود: به طور حتم وزارت بهداشت در این رابطه اطلاع چندانی نداشته است، اما اگر این اعتبارات به حوزه دارو اختصاص داده می‌شد به طور حتم بسیار تاثیرگذار می‌بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000