خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1391/08/09 13:01:24
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(33)

موسوی لارگانی: مجلس با جدیت تخلفات اقتصادی دولت را پیگیری می‌کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در کشور دولت تخلفات زیادی داشته که مجلس با جدیت این تخلفات را بررسی کرده و در راستای رفع مشکلات اقدام خواهد کرد.
موسوی لارگانی: مجلس با جدیت تخلفات اقتصادی دولت را پیگیری می‌کند عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با توجه به مشکلات اقتصادی موجود در کشور دولت تخلفات زیادی داشته که مجلس با جدیت این تخلفات را بررسی کرده و در راستای رفع مشکلات اقدام خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/26931.jpg موسوی,لارگانی:,مجلس,با,جدیت,تخلفات,اقتصادی,دولت,را,پیگیری,می‌کند Icana

سیدناصر موسوی لارگانی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت به خبرنگار ما گفت: دولت همواره از بیان مشکلات اقتصادی موجود کشور به دنبال مقصر بوده که مجلس این مساله را با قاطعیت پیگیری می‌کند. البته پیدا کردن مقصر دردی از مشکلات اقتصادی را دوا نمی‌کند بلکه باید راهکارهای آن ایجاد شود.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت همواره مشکلات اقتصادی و نابسامانی‌های موجود در بازار ارز را ناشی از تحریم‌ها عنوان می‌کند در صورتی که این چنین نیست و عمده مشکلات به وجود آمده در حوزه اقتصادی نبود مدیریت صحیح از سوی دولت و مسئولان اجرایی کشور است که این روند باید اصلاح شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان یادآور شد: دولت باید زمینه‌های تولید را برای تولیدکنندگان در بخش‌های مختلف فراهم کند که مجلس نیز در این راستا در کنار پیگیری تخلفات دولت از قانون آمادگی دارد تا برای رفع مشکلات اقتصادی همپای دولت تلاش کرده و با مسئولان اجرایی تعاملات لازم را داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet