شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1391/08/09 12:57:24
سرویس سیاسی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(31)

رسولی‌زاده: دکتر لاریجانی به افغانستان سفر می‌کند

مدیرکل تشریفات مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی در جهت ارتقای همکاری‌های پارلمانی به هند و افغانستان سفر می‌کند.
رسولی‌زاده: دکتر لاریجانی به افغانستان سفر می‌کند مدیرکل تشریفات مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس مجلس شورای اسلامی در جهت ارتقای همکاری‌های پارلمانی به هند و افغانستان سفر می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/26859.jpg رسولی‌زاده:,دکتر,لاریجانی,به,افغانستان,سفر,می‌کند Icana

غلامرضا رسولی‌زاده در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت به خبرنگار ما درباره سفر هیات پارلمانی ایران به کشور میانمار گفت: زمان دقیق سفر هیات پارلمانی ایران به میانمار هنوز مشخص نشده است، چرا که این سفر نیازمند در نظر گرفتن تمهیدات لازم است که باید این هماهنگی‌ها بین وزارت‌های امور خارجه دو کشور انجام بگیرد.

مدیرکل تشریفات مجلس شورای اسلامی درباره اعضای هیات ایرانی در سفر به میانمار افزود: ابراهیم آقامحمدی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و چند تن دیگر از این کمیسیون هیات پارلمانی ایران اعزامی به میانمار را تشکیل می‌دهند.

وی تصریح کرد: هدف از سفر هیات پارلمانی ایران به میانمار حمایت‌های معنوی از مسلمانان مظلوم و ستمدیده این کشور است که بسترهای لازم آن در حال آماده‌سازی است.

رسولی‌زاده درباره سفرهای آتی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مطابق سفرهای دوره‌ای دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، ایشان سفری به افغانستان و هند دارد که زمینه‌های لازم برای این سفرها آماده شده است.

وی درباره دلایل این سفر افزود: با توجه به سفر روسای مجلس هند و افغانستان به ایران، دعوت‌نامه‌ای از این دو کشور مبنی بر سفر دکتر لاریجانی به هند و افغانستان داشتیم که در همین زمینه دکتر لاریجانی و هیات همراه به این دو کشور سفر می‌کنند.

مدیرکل تشریفات مجلس شورای اسلامی درباره تاریخ سفر دکتر لاریجانی به هند و افغانستان یادآور شد: سفر به هند اواخر ماه آبان انجام می‌شود، اما هنوز تاریخ سفر به کشور افغانستان به طور دقیق مشخص نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet