خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1391/08/09 14:23:42
سرویس بین الملل
شیخ الاسلام:

آل خلیفه استقلال بحرین را فدای حمایت نیروهای خارجی کرده است

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی درامور بین الملل با بیان اینکه باید به رهبران نهضت اسلامی در عدم ورود به فاز نظامی درتحولات بحرین تبریک گفت،اظهار داشت: ملت بی‌دفاع بحرین با درایت و استقامت خود تاکنون در برابر سرکوب‌های رژیم آل خلیفه استقامت کرده‌اند.
آل خلیفه استقلال بحرین را فدای حمایت نیروهای خارجی کرده است مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی درامور بین الملل با بیان اینکه باید به رهبران نهضت اسلامی در عدم ورود به فاز نظامی درتحولات بحرین تبریک گفت،اظهار داشت: ملت بی‌دفاع بحرین با درایت و استقامت خود تاکنون در برابر سرکوب‌های رژیم آل خلیفه استقامت کرده‌اند. https://cdn.icana.ir/d/019/22467.jpg آل,خلیفه,استقلال,بحرین,را,فدای,حمایت,,نیروهای,خارجی,کرده,است Icana

حسین شیخ الاسلام در گفت‌و گو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نقض حقوق شهروندی در بحرین و محاصره منطقه العکر توسط نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه،گفت: عدم توانایی رژیم آل خلیفه در ایجاد سد در برابر خواسته‌های مشروع مردمی بحرین آنها را وادار به گرفتن کمک از نیروهای خارجی کرده است.

 مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی درامور بین الملل‌شورای اسلامی با بیان اینکه آل خلیفه استقلال بحرین را فدای نیروهای خارجی کرده،تصریح کرد: مجوز ورود نیرو از سوی برخی کشورهای عربی برای مقابله با مردمی که به دنبال احقاق حقوق اولیه خود بوده‌اند فدا کردن استقلال یک کشور برای حمایت از آنها بوده است.

وی ادامه داد: مردم بی‌دفاع بحرین اشتباهی راکه معارضین سوری مرتکب شده و به فاز نظامی رو آورده‌اند و استقلال و آزادی خود را فروختند را تکرار نکرده و با پایداری واستقامت به دنبال خواسته‌های خود بوده‌اند.

 مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی درامور بین الملل با تاکید براینکه بلاشک محاصره منطقه العکربرای مردم سخت بوده،افزود: محاصره قطعا نمی‌تواند مردم این کشور را از پای در بیاورد، همان‌گونه که در تاریخ اسلام هم مشاهده شده این‌گونه رفتار منجر به پیروزی مسلمین خواهد شد.

وی با بیان اینکه جامعه جهانی ومسلمانان باید برای شکستن محاصره العکر با مردم بی دفاع این منطقه هم صدا شوند،تصریح کرد: جامعه جهانی و مسلمانان همان‌گونه که در شکستن محاصره مردم بی‌دفاع غزه به صحنه آمدند باید در محکوم کردن این اقدام نیز به صحنه بیایند.

مدیر کل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اعتراضات مسالمت آمیز مردم بحرین به اقدامات صورت گرفته شده توسط رژیم آل خلیفه توجه جامعه جهانی رااکنون به خود معطوف کرده که باید سعی شود آن را تقویت کرد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet