هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(39)

سنایی: امید است‌آتش بس در سوریه تکرارشود

سرویس بین الملل
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پیشنهاد اخضر ابراهیمی برای برقراری آتش بس در سوریه تجربه موفقی بود که امید به تکرار آن می رود.
سه‌شنبه 9 آبان 1391 ساعت 14:53
سنایی: امید است‌آتش بس در سوریه تکرارشود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: پیشنهاد اخضر ابراهیمی برای برقراری آتش بس در سوریه تجربه موفقی بود که امید به تکرار آن می رود. https://cdn.icana.ir/d/019/2774.jpg سنایی:,امید,است‌آتش,بس,در,سوریه,تکرارشود Icana

مهدی سنایی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در گفت و گو با خبرنگار ما درباره طرح پیشنهادی اخضر ابراهیمی مبنی بر برقراری آتش بس در سوریه به مناسبت عید قربان یادآور شد: اساساً پیشنهاد و تصویب این طرح در سازمان ملل متحد نشان دهنده موفقیت آمیز بودن طرح آتش بس در سوریه است.

وی با بیان اینکه این طرح از سوی دو طرف درگیری یعنی دولت سوریه و گروه های معارضه مورد قبول واقع شده است گفت: طرح اخضر ابراهیمی تجربه موفقی بوده است که امید به تکرار و تداوم آن می رود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: موفقیت آمیز بودن این طرح با توجه به ناکامی غرب در براندازی دولت اسد بیشتر خود را نشان می دهد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000