ایام محرم 1398
1391/08/09 14:42:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_

انتقاد جلالی از سکوت سازمان همکاری اسلامی درباره تراژدی کشتار مسلمانان میانمار

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:سازمان همکاری اسلامی که برای تعلیق عضویت سوریه اجلاس فوق العاده تشکیل می دهد، چرا برای میانمار اجلاس فوق العاده تشکیل نمی دهد و چرا در این خصوص ساکت مانده است.
انتقاد جلالی از سکوت سازمان همکاری اسلامی درباره تراژدی کشتار مسلمانان میانمار عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:سازمان همکاری اسلامی که برای تعلیق عضویت سوریه اجلاس فوق العاده تشکیل می دهد، چرا برای میانمار اجلاس فوق العاده تشکیل نمی دهد و چرا در این خصوص ساکت مانده است. https://cdn.icana.ir/d/019/26702.jpg انتقاد,جلالی,از,سکوت,سازمان,همکاری,اسلامی,درباره,تراژدی,کشتار,مسلمانان,میانمار Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ کاظم جلالی ، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره کشتار مردم مسلمان میانمار و اقداماتی که در این باره صورت گرفته است،به مهر گفت: جمهوری اسلامی ایران در این زمینه به وظایف خود عمل می کند.

وی ادامه داد: به نظر می رسد برای پایان دادن بحران میانمار باید به ظرفیت بالاتری اندیشید که این ظرفیت دنیای اسلام است.

جلالی تصریح کرد: سازمان همکاری اسلامی که برای تعلیق عضویت سوریه اجلاس فوق العاده تشکیل می دهد، چرا برای میانمار اجلاس فوق العاده تشکیل نمی دهد و چرا در این خصوص ساکت مانده است.
به گفته عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ؛ باید کل ظرفیت دنیای اسلام در این تراژدی بسیار غم بار به کار گرفته شود./
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet