هدر موبایل
1391/08/09 15:05:30
سرویس اجتماعی
صابری با اشاره به وضعیت نامعلوم بیمه تکمیلی دانشجویان:

تفاهمات بین وزارت آموزش عالی و بیمه مرکزی قوت گیرد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: لازم است تفاهمات اثر بخشی بین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین بیمه مرکزی ایجاد شود تا بهترین موضوعات در قالب طرحی جامع به دانشگاه‌ها ارائه شود.
تفاهمات بین وزارت آموزش عالی و بیمه مرکزی قوت گیرد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: لازم است تفاهمات اثر بخشی بین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین بیمه مرکزی ایجاد شود تا بهترین موضوعات در قالب طرحی جامع به دانشگاه‌ها ارائه شود. https://cdn.icana.ir/d/019/23330.jpg تفاهمات,بین,وزارت,آموزش,عالی,و,بیمه,مرکزی,قوت,گیرد Icana

رضا صابری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، اظهار داشت: بیمه تکمیلی از راهکارهایی است که منجر به آرامش فضای دانشجویی می‌شود و می‌تواند بسیاری از دغدغه‌ها و نگرانی‌های جامعه دانشجویان را برطرف کند.

نماینده مردم آزادشهر و رامیان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بسیاری از حوادثی که در دوران دانشجویی اتفاق می‌افتد،  در طول مسیر رفت‌وآمد رخ می‌دهد و تاکنون اتفاقات ناخوشایندی را برای این قشر به همراه داشته است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه امروزه هزینه‌های درمانی بسیار زیاد است افزود: گاهی اوقات در زمان به وقوع پیوستن حوادث ناگوار برای دانشجویان، برخی از آنها با مشکلات پرداخت هزینه روبرو شده و درگیر مشکلات شده‌اند.

وی تصریح کرد: به طور حتم دولت باید تصمیمات مهمی را برای مشخص کردن وضعیت بیمه تکمیلی دانشجویان اتخاذ کند تا نگرانی و دغدغه دانشجویان رفع شود.

صابری در پاسخ به این سوال که تکلیف هزینه‌های زیاد بیمه‌ تکمیلی دانشجویان باید چگونه معلوم شود عنوان کرد: ضروری است تفاهماتی بین وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین بیمه مرکزی پدید آید تا در قالب طرحی جامع و کامل به دانشگاه‌های سراسر کشور ارائه شود.

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به فعالیت این کمیسیون در خصوص رسیدگی به مشکلات بیمه تکمیلی دانشجویان گفت: تاکنون گزارشی از وضعیت بیمه تکمیلی دانشجویان به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه نشده اما اگر به این مهم رسیدگی نشود حتما در جلسه‌ای مشترک با بیمه مرکزی و وزارت آموزش عالی آن را پیگیری می‌کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet