انتخابات ریاست جمهوری
1391/08/09 15:29:28
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(42)

صافدل:پیش‌فروش،راهکارخروج خودروسازان ازبحران‌

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت‌با اشاره به مشکلات نقدینگی خودروسازان گفت: خودروسازان می‌توانند با استفاده از تسهیلات بانکی و پیش‌فروش محصولات خود، بر مشکلاتشان فائق آیند.
صافدل:پیش‌فروش،راهکارخروج خودروسازان ازبحران‌ معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت‌با اشاره به مشکلات نقدینگی خودروسازان گفت: خودروسازان می‌توانند با استفاده از تسهیلات بانکی و پیش‌فروش محصولات خود، بر مشکلاتشان فائق آیند. https://cdn.icana.ir/d/019/28140.jpg صافدل:پیش‌فروش،راهکارخروج,خودروسازان,ازبحران‌ Icana

حمید صافدل در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت به خبرنگار ما درباره پیوستن ایران به سازمان WTOگفت: روند مذاکره برای پیوستن به سازمان تجارت جهانی با توجه به وضعیت موجود اقتصادی کند است و سال آینده این روند سرعت بیشتری به خود خواهد گرفت.

رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران درباره سازوکارهای بودجه 92 و کمک تشکل‌های صادراتی برای تامین بودجه اظهارداشت: با تقویت تشکل‌های صادراتی و حمایت از آنها می‌توان بخشی از درآمدهای بودجه‌ را تامین کرد.

 معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت‌با اشاره به مشکلات نقدینگی خودروسازان تصریح کرد: خودروسازان می‌توانند با استفاده از تسهیلات بانکی و پیش‌فروش محصولات خود، بر مشکلاتشان فائق آیند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet