هدر اصلی
1391/08/09 15:19:00
سرویس اجتماعی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(41)

سعیدی: افزایش سن بازنشستگی موجب تشدید آمار بیکاری می‌شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره مطرح شدن افزایش سن بازنشستگی گفت: به طور حتم اجرای این لایحه موجب تشدید آمار بیکاری در کشور می‌شود.
سعیدی: افزایش سن بازنشستگی موجب تشدید آمار بیکاری می‌شود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس درباره مطرح شدن افزایش سن بازنشستگی گفت: به طور حتم اجرای این لایحه موجب تشدید آمار بیکاری در کشور می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/27931.jpg سعیدی:,افزایش,سن,بازنشستگی,موجب,تشدید,آمار,بیکاری,می‌شود Icana

محمداسماعیل سعیدی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در گفت‌وگو با خبرنگار ما با بیان اینکه هم‌اکنون معضل بیکاری به مهمترین مشکل تمام خانواده‌ها تبدیل شده است، تصریح کرد: به طور حتم بخش زیادی از آسیب‌های اجتماعی در کشور به علت نبود شغل و وجود معضل بیکاری است.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی با اشاره به موضوع مطرح شده درباره افزایش سن بازنشستگی گفت: به طور حتم اجرای این لایحه موجب تشدید آمار بیکاری در کشور می‌شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه اغلب اعضای این کمیسیون با افزایش سن بازنشستگی مخالف هستند، افزود: با توجه به شرایط کنونی کشور به طور حتم الان زمان مناسبی برای طرح چنین موضوعاتی نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet