هدر موبایل
1391/08/09 15:36:02
سرویس اقتصادی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(43)

ندیمی: عدم ارائه به موقع لایحه بودجه مصداق بارز قانون گریزی دولت است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ارائه به موقع لایحه بودجه سال آینده توسط دولت گفت: دولت موظف است براساس قانون لایحه بودجه سال آینده کل کشور را تا پانزدهم آذر تنظیم و به مجلس ارائه کند که در غیر این صورت نوعی قانون گریزی برای دولت محسوب خواهد شد.
ندیمی: عدم ارائه به موقع لایحه بودجه مصداق بارز قانون گریزی دولت است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به ارائه به موقع لایحه بودجه سال آینده توسط دولت گفت: دولت موظف است براساس قانون لایحه بودجه سال آینده کل کشور را تا پانزدهم آذر تنظیم و به مجلس ارائه کند که در غیر این صورت نوعی قانون گریزی برای دولت محسوب خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/26203.jpg ندیمی:,عدم,ارائه,به,موقع,لایحه,بودجه,مصداق,بارز,قانون,گریزی,دولت,است Icana

ایرج ندیمی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: با توجه به تحریم هایی که امسال از سوی کشورهای غربی علیه کشورمان اعمال شده بنابراین دولت باید نسبت به ارائه به موقع لایحه بودجه سال آینده نسبت به سال های قبل محتاط تر بوده و آنرا در موعد مقرر قانونی به مجلس ارائه کند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ارائه نکردن به موقع لایحه بودجه سال 92 کل کشورمصداق بارز قانون گریزی دولت محسوب می شود که باید در جهت پیشبرد اهداف اقتصادی کشور این لایحه هر چه سریعتر به مجلس ارائه شود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان یادآور شد: از دولت انتظار می رود تا حساسیت های لایحه بودجه سال 92 کل کشور را با حساسیت بیشتری نسبت به سال های قبل دنبال کرده و آنرا به موقع به مجلس تحویل دهد که مجلس نیز پس از ارائه این لایحه آن را بررسی خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet