عید قربان
1391/08/09 15:55:00
سرویس فرهنگی
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها(45)

ادبی: مجلس قوانین لازم برای چالش های فرهنگی روز جامعه را تدوین می کند

رئیس انجمن آثار مفاخر گفت: مجلس شورای اسلامی باید با توجه به چالش های فرهنگی روز جامعه در راستای تدوین قوانین برای ساماندهی و مبارزه با مشکلات فرهنگی گام بردارد.
ادبی: مجلس قوانین لازم برای چالش های فرهنگی روز جامعه را تدوین می کند رئیس انجمن آثار مفاخر گفت: مجلس شورای اسلامی باید با توجه به چالش های فرهنگی روز جامعه در راستای تدوین قوانین برای ساماندهی و مبارزه با مشکلات فرهنگی گام بردارد. https://cdn.icana.ir/d/019/28167.jpg ادبی:,مجلس,قوانین,لازم,برای,چالش,های,فرهنگی,روز,جامعه,را,تدوین,می,کند Icana

محمدجواد ادبی در جریان بازدید از نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور در غرفه خبرگزاری خانه ملت در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: مجلس شورای اسلامی باید با توجه به چالش های فرهنگی روز جامعه در راستای تدوین قوانین برای ساماندهی و مبارزه با مشکلات فرهنگی گام بردارد.

رئیس انجمن آثار مفاخر در ادامه این مطلب تأکید کرد: مواردی همچون عرفان های نوظهور که مورد تأیید مقام معظم رهبری نیز بوده ، از جمله مواردی است که قوه مقننه باید در جهت تدوین قوانینی برای مبارزه با آن گام بردارد.

وی ضمن قدردانی از حمایت های وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی از انجمن آثار مفاخر تأکید کرد: انجمن آثار مفاخر امروز در حال فعالیت های مهمی برای بزرگداشت مفاخر این کشور است که این مهم با حمایت های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محقق شده است.

ادبی در پاسخ به این سؤال مبنی بر صحت برخی شایعات پیرامون پیشنهاد انتصاب وی به عنوان معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای بخش های مختلفی است که هر کدام وظیفه و مسئولیت سنگینی دارند و در حال حاضر نیز مدیران خوبی در آن مشغول فعالیت هستند و هر جا که وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تشخیص دهند، شخص من در آن به فعالیت خواهم پرداخت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet