هدر اصلی
1391/08/11 10:26:47
سرویس فرهنگی
امیرآبادی:

مقابله با تهاجم فرهنگی لازمه صیانت از سبک زندگی اسلامی ایرانی است

نماینده مردم قم در خانه ملت، با تاکید برجلوگیری از نفوذ فرهنگ غربی در میان مسلمانان، گفت: تاکنون فرهنگ غربی خسارت های زیادی به جامعه اسلامی وارد کرده است، به همین دلیل مردم باید نسبت به پذیرش هرگونه فرهنگ غیربومی هوشیار باشند.
مقابله با تهاجم فرهنگی لازمه صیانت از سبک زندگی اسلامی ایرانی است نماینده مردم قم در خانه ملت، با تاکید برجلوگیری از نفوذ فرهنگ غربی در میان مسلمانان، گفت: تاکنون فرهنگ غربی خسارت های زیادی به جامعه اسلامی وارد کرده است، به همین دلیل مردم باید نسبت به پذیرش هرگونه فرهنگ غیربومی هوشیار باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/20355.jpg مقابله,با,تهاجم,فرهنگی,لازمه,صیانت,از,سبک,زندگی,اسلامی,ایرانی,است Icana

 امیرآبادی نماینده مردم قم درگفت وگو باخبرنگارفرهنگی خبرگزا ری خانه ملت، با تاکید برجلوگیری از نفوذ فرهنگ غربی در میان مسلمانان، گفت: تاکنون فرهنگ غربی خسارت های زیادی به جامعه اسلامی وارد کرده  است، به همین دلیل مردم باید نسبت به پذیرش هرگونه فرهنگ غیربومی هوشیار باشند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، ادامه داد: آموزه های روح بخش اسلامی و شیعی براساس فطرت انسان برای همه ابعاد زندگی بشر راه هایی را ارائه کرده است.

امیرآبادی در ادامه تصریح کرد: فرهنگ غربی مردم را از سعادت دنیوی و اخروی دور می کند، همان گونه که نتوانسته به نیاز مردم خود در غرب پاسخ درستی بدهد.

وی به بروز مشکلات اقتصادی ناشی از دوری از فرهنگ اسلامی و شیعی اشاره کرد و گفت: مشکلات اقتصادی به تدریج بحران اجتماعی را باعث می شود.

عضو هیات رئیسه فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن و برنامه های مخرب ماهواره‌ها برای انحراف نسل جوان، گفت: این برنامه ها در جهت عادی سازی ناهنجاری های رفتاری و اخلاقی تهیه می شود تا بتواند بر اذهان جوانان و نوجوانان تاثیر مخرب بگذارد.

امیرآبادی هدف از تولید این برنامه ها را متلاشی ساختن ارکان خانواده و سست شدن ارز ش های اسلامی در جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: این در حالی است که خانواده در اسلام از جایگاه ویژ ه ای برخوردار است.

وی در پایان چشم و همچشمی و تعیین مهریه‌های بالا در ازدواج را محصول تهاجم فرهنگی دشمن و دور شدن از فرهنگ اسلامی و شیعی دانست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet